1  / 20
Продаж 2кім 69м2 ЖК Італійський квартал | Оболонь | Дубищанська - фото 1
Продаж 2кім 69м2 ЖК Італійський квартал | Оболонь | Дубищанська - фото 2
Продаж 2кім 69м2 ЖК Італійський квартал | Оболонь | Дубищанська - фото 3
Продаж 2кім 69м2 ЖК Італійський квартал | Оболонь | Дубищанська - фото 4
Продаж 2кім 69м2 ЖК Італійський квартал | Оболонь | Дубищанська - фото 5
Продаж 2кім 69м2 ЖК Італійський квартал | Оболонь | Дубищанська - фото 6
Продаж 2кім 69м2 ЖК Італійський квартал | Оболонь | Дубищанська - фото 7
Продаж 2кім 69м2 ЖК Італійський квартал | Оболонь | Дубищанська - фото 8
Продаж 2кім 69м2 ЖК Італійський квартал | Оболонь | Дубищанська - фото 9
Продаж 2кім 69м2 ЖК Італійський квартал | Оболонь | Дубищанська - фото 10
Продаж 2кім 69м2 ЖК Італійський квартал | Оболонь | Дубищанська - фото 11
Продаж 2кім 69м2 ЖК Італійський квартал | Оболонь | Дубищанська - фото 12
Продаж 2кім 69м2 ЖК Італійський квартал | Оболонь | Дубищанська - фото 13
Продаж 2кім 69м2 ЖК Італійський квартал | Оболонь | Дубищанська - фото 14
Продаж 2кім 69м2 ЖК Італійський квартал | Оболонь | Дубищанська - фото 15
Продаж 2кім 69м2 ЖК Італійський квартал | Оболонь | Дубищанська - фото 16
Продаж 2кім 69м2 ЖК Італійський квартал | Оболонь | Дубищанська - фото 17
Продаж 2кім 69м2 ЖК Італійський квартал | Оболонь | Дубищанська - фото 18
Продаж 2кім 69м2 ЖК Італійський квартал | Оболонь | Дубищанська - фото 19
Продаж 2кім 69м2 ЖК Італійський квартал | Оболонь | Дубищанська - фото 20

Продаж 2кім 69м2 ЖК Італійський квартал | Оболонь | Дубищанська

Киев, Оболонский

Пожаловаться
83 000 $
1 203 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 2 апреля 2026, ID: 4894291
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 69 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность
Описание
ЖК «Італійський квартал». Продається світла 2-кімнатна двостороння квартира 69 м² з роздільними кімнатами.

Переваги:
Монолітно-каркасний будинок із червоної цегли, 3/4 поверх (є ліфт). Високі стелі 3,2 м, панорамні вікна, багато світла. Зручне двостороннє планування, можливість перепланування.

Планування:
2 окремі кімнати (15,4 м² і 15,1 м²), кухня 14,6 м², два балкони (10,7 і 6,6 м²), комора 5 м².

Стан і документи:
Будинок введено в експлуатацію, право власності оформлене, один власник, без зареєстрованих.

Оснащення:
Індивідуальне опалення (котел Ariston), лічильники на всі комунікації, утеплення, регулятори тепла.

Комплекс:
Закрита територія, охорона, відеонагляд, «двір без авто», парк, майданчики, велодоріжки, підземний паркінг, бомбосховище.

Локація:
5 хв до ТЦ Novus, поруч транспорт, до метро 8–10 хв. Поблизу озера, Дніпро та зелені зони.

Ідеально для життя або інвестиції.
Обратная связь
Анастасія
офлайн