1  / 12
Продаж 2к ЖК Синергія Київ, Позняки, Кочерги 17А - фото 1
Продаж 2к ЖК Синергія Київ, Позняки, Кочерги 17А - фото 2
Продаж 2к ЖК Синергія Київ, Позняки, Кочерги 17А - фото 3
Продаж 2к ЖК Синергія Київ, Позняки, Кочерги 17А - фото 4
Продаж 2к ЖК Синергія Київ, Позняки, Кочерги 17А - фото 5
Продаж 2к ЖК Синергія Київ, Позняки, Кочерги 17А - фото 6
Продаж 2к ЖК Синергія Київ, Позняки, Кочерги 17А - фото 7
Продаж 2к ЖК Синергія Київ, Позняки, Кочерги 17А - фото 8
Продаж 2к ЖК Синергія Київ, Позняки, Кочерги 17А - фото 9
Продаж 2к ЖК Синергія Київ, Позняки, Кочерги 17А - фото 10
Продаж 2к ЖК Синергія Київ, Позняки, Кочерги 17А - фото 11
Продаж 2к ЖК Синергія Київ, Позняки, Кочерги 17А - фото 12

Продаж 2к ЖК Синергія Київ, Позняки, Кочерги 17А

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
87 200 $
1 557 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 3 февраля 2026, ID: 4722949
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 56 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность 24 
Описание
У продажу 2-кімнатна квартира в ЖК Синергія Київ за адресою Івана Кочерги 17А.
Планування 2Г
Загальна площа 56 м²
Поверх 5 з 24

Квартира здається з штукатуркою, стяжкою, теплою підлогою на кухні, в коридорі та санвузлах. Це чудова основа, щоб створити власний сімейний простір без зайвих витрат.

Комплекс комфортний для життя сімей: невелика кількість квартир у будинку створює спокійну, «домашню» атмосферу клубного проєкту.

З вікон відкриваються гарні краєвиди на місто, а розташування комплексу дозволяє швидко дістатися до ділових районів Києва, садків, шкіл та місць для сімейного відпочинку. Поруч супермаркети, зручний громадський транспорт та уся необхідна інфраструктура.

Маємо квартири на різних поверхах та з різним плануванням. Допоможемо підібрати найкращий варіант для вашої сім’ї.
Запрошуємо на перегляд!
ID:1971
Обратная связь
GRANDEVEL REALTY
офлайн
Похожие объявления
Продам 2к квартиру вул. Володимира Антоновича ( Свердлова) 10Б Днепр 14
  • Двухкомнатная
  • 36 м2
  • 9 / 9 эт.
31 000 $
Продам 2к квартиру по вул. Володимира Антоновича ( Свердлова), 10Б Площа квартири 36 м2, спланована в кухню-студію + окрема кімната. Поверх 9/9. Квартира з ремонтом, санвузол суміщений, ванна, пральна машина, бойлер,електрична плита. Опалення електричне. Меблі та техніка включені у вартість. В квартирі ніхто не прописаний. Право власності більше 3 років. Реальним покупцям Торг! Можна під здачу в оренду.
Днепр, Центральный
Продаж 3х кімнатної квартири по вул.Назарівська 7б Шевченківський Киев 18
  • Трехкомнатная
  • 140 м2
  • 5 / 10 эт.
309 000 $
Продаж великої просторої 3К квартири в Історичному центрі міста, по вул.Назарівська 7б(Ветрова), Шевченківський район , біля ботанічного саду ім.Фоміна. Характеристики: Площа 140/97/9,8м2, Н=3м. Затишна квартира на 5 му поверсі 7 пов. клубного цегляного будинку 1998р. У квартирі створено атмосферу справжнього комфорту та затишку. На підлозі — натуральний паркет, який додає тепла та елегантності простору. Італійські меблі підкреслюють стиль і якість, кожен елемент інтер’єру продуманий до дрібниць. Сантехніка преміумкласу забезпечує комфорт у щоденному користуванні. Світла майстер-спальня з великими вікнами виходить у тихий зелений двір, де ніщо не заважає відпочинку. Високі стелі, багато природного світла, приємна кольорова гама — усе створює відчуття простору й гармонії. Квартира розташована у самому серці столиці — поруч із найкращими ресторанами, парками, магазинами та станціями метро. Ідеальний варіант для тих, хто цінує якість, комфорт і життя в центрі подій, але при цьому хоче мати власний спокійний куточок. Окремий двір, закрита територія, шлагбаум, презентабельне парадне, респектабельні сусіди, консьєрж, підземний паркінг, охорона двору, парковка безкоштовна, в будинку банкомати 3-ох банків; Розвинена інфраструктура Будинок у центрі міста, знаходиться в 5 хвилинах від ст.М"Університет", ЖД вокзал,, Університет Т.Шевченка, поруч ботанічний сад ім.А.Фоміна. школа майбутніх мам "Дар", салон краси і солярій "Дезире", адвокатські та юридичні послуги, студія весільного планування. Зручна локація. Великий досвід допомоги з купівлі квартир за державними програмами, безготівковий розрахунок: 1) Є-оселя (єОселя), єВідновлення, Сертифікат, 2) Житло для ВПО та військових (постанова 280 та інші), Молодіжний кредит. Ціна 309000у.о. Моб.тел. +380953570166, +380982402742 Наталія Миколаївна Рибалко
Киев, Шевченковский
Продаж 2-к квартири вул. Гроденська 14 Киев 4
  • Двухкомнатная
  • 63 м2
  • 24 / 26 эт.
73 000 $
Продаж 2-к квартири вул. Гроденська 14. Закритий двір без машин, дитячий та спортивний майданчик. В будинку консьєрж, відеонагляд, 3 ліфти з важним. В будинку підземний паркінг для жильців, укриття. Поруч сквер, бювет, ЖД Дарниця, садочок, школа, зупинка з громадським транспортом, лікарня, продуктові магазини, ринок. 044 200 10 80
Киев, Днепровский
офлайн
GRANDEVEL REALTY
На сайте с 16 апреля 2020