Без комиссии
1  / 12
Продаж 2к панорамної квартири, ЖК Palladium, від власника - фото 1
Продаж 2к панорамної квартири, ЖК Palladium, від власника - фото 2
Продаж 2к панорамної квартири, ЖК Palladium, від власника - фото 3
Продаж 2к панорамної квартири, ЖК Palladium, від власника - фото 4
Продаж 2к панорамної квартири, ЖК Palladium, від власника - фото 5
Продаж 2к панорамної квартири, ЖК Palladium, від власника - фото 6
Продаж 2к панорамної квартири, ЖК Palladium, від власника - фото 7
Продаж 2к панорамної квартири, ЖК Palladium, від власника - фото 8
Продаж 2к панорамної квартири, ЖК Palladium, від власника - фото 9
Продаж 2к панорамної квартири, ЖК Palladium, від власника - фото 10
Продаж 2к панорамної квартири, ЖК Palladium, від власника - фото 11
Продаж 2к панорамної квартири, ЖК Palladium, від власника - фото 12

Продаж 2к панорамної квартири, ЖК Palladium, від власника

Бровары

Пожаловаться
119 000 $
1 537 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 31 марта 2026, ID: 4883447
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 77.4 м2
  • Площадь кухни 11.6 м2
  • Этаж 16 
  • Этажность 17 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Газоблок 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Панорамные окна, Сигнализация, Консъерж, Охраняемая территория, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов 
Описание
Пропонуємо свою панорамну двокімнатну квартиру, що знаходиться на шістнадцятому поверсі в ЖК Палладіум. Це невеликий комплекс, що знаходиться на закритій території під цілодобовою охороною. Розташування дуже вдале, адже поряд торгові центри, школи, садочки, зупинки транспорту та чудова розвʼязка. Сам житловий комплекс невеликий і складається всього з 5 підʼїздів. В підʼїзді 2 ліфти.

У квартирі дві великі кімнати також є засклена лоджія та великий балкон, було невелике перепланування обʼєднали санвузол з ванною. В квартирі є абсолютно все для комфортного проживання. Вбудовані меблі, виготовлені на індивідуальне замовлення, шкаф/кладова на балконі, простора шафа-купе, зручна та вмістка кухня. Всі меблі виготовлялись з урахуванням максимальної раціональності, тому, будьте впевнені, в цьому житлі досить місця для зберігання.
Також є абсолютно вся необхідна техніка: пральна машина, бойлер на 120 літрів, електро плита, духовка, мікрохвильовка, 3 телевізори, 2 кондиціонери, холодильник, каво машина, аерогриль, мясорубка, блендер, паровий утюг, PS5 оптоволоконний інтернет і тд.
Підігрів підлоги в кухні та ванні.
На батареях встановлено регулятори тепла, що дозволяє споживати тепло економічно. Також є лічильники на опалення, електрику і воду.
Санвузол: джакузі виготовлена під індивідуальне замовлення, також встановлена якісна сантехніка RAVAK.
Квартира дуже тепла (в зимку часто вимикаємо опалення на лічильнику) і простора, в гарному стані. Робили під себе. В будинку установлена система безперебійної подачі тепла та води( у випадку відключень світла, в квартирі тепло). Також в квартирі встановлена система альтернативної подачі електроенергії (Анкер), за допомогою нього можна використовувати більшість приладів в тому числі електро плиту.

Також в квартирі встановлена сигналізація, щоб менше перейматись за свої речі
Обратная связь
Олександр
офлайн
Похожие объявления
2-к квартира Дніпро, Соборний, 52000 $ Днепр 18
  • Двухкомнатная
  • 52 м2
  • 5 / 5 эт.
52 000 $
Продаж 2-кімнатної квартири на вул. Чернишевського ( Архітектора Олега Петрова) Нагірна частина міста Поверх 5/5 Площа: 52 кв.м Світла та затишна квартира з усім необхідним: Меблі та побутова техніка Гаряча вода (газова колонка) Встановлені лічильники Закритий двір, чистий під’їзд Торг можливий!
Днепр
Продаж 1-к. в новобуді на Б. Хмельницького (р-н Галицького перехрестя) Львов 14
  • Однокомнатная
  • 41.5 м2
  • 8 / 10 эт.
87 000 $
ПРОДАЖ 1-кім.кв-ри в новобудові на Б. Хмельницького 230А (р-н Галицького перехрестя). ЖК "Хмельницький парк". Здана в експлуатацію кінець 2017 р. Поруч кінцева зупинка багатьох маршруток, дуже хороша транспортна розв'язка, неподалік продуктовий та автомобільний ринки, супермаркети, близько до АС-2 і Торпедо. Є місця для паркування авто. У дворі обладнана дитяча площадка. Квартира продається зі всіма меблями та технікою. Поверх 8/10ц, працює ліфт. Загальна площа 41.5 м.кв, кімната 17.8 м, кухня 15.2 м. Висота 2.70 м. Автономне опалення (котел). Є кондиціонер, індукційна плита, духовка. Із вікон гарний панорамний вид. На даний момент проживає орендар, який готовий і далі знімати за хорошу ціну. З сусідів вже ніхто ремонти не робить. Ціна 87000$! Чистий продаж. Співпрацюю. Є відеоогляд. Ключі, огляд по домовленості. Тел: ⓿❻❼❸❼⓿❼❺❸❸ або ⓿❾❺❻❼❾❾❺❷❸
Львов, Шевченковский
ТЕРМІНОВО !!! Продається 2-х кімнатна квартира в цегляному будинку на ДНС Белая Церковь 6
  • Двухкомнатная
  • 44 м2
  • 4 / 4 эт.
42 000 $ Торг
ТЕРМІНОВО !!! Продається 2-х кімнатна квартира в цегляному будинку на ДНС (Пентагон) квартира не кутова загальною площею - 44кв.м., житлова-29 квадратів. тепла світла в косметичному ремонті . Встановлено металопластикові вікна та балкон, сучасний кахель . При продажі залишаютбся меблі . Прекрасне місце для життя, поруч в пішої доступності школа, садок, АТБ, Фора, Базар, Торговий центр. річка, парк "Олександрія", зупинка громадського транспорту. Телефонуйте цікава пропозицію! Остаточна ціна буде обговорюватися з реальним покупцем. Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендарів. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію та юридичну підтримку. Юридичний супровід угод до моменту вручення правовстановлюючих документів, перевірка нерухомості на наявність арештів, обтяжень, і.т.п. З повагою агенство нерухомості "ЄвроДім"
Белая Церковь, ДНС
офлайн
Олександр
На сайте с 16 апреля 2020