Без комиссии
1  / 20
Продаж 2к квартири/Ревуцького 9/Харківський/Єоселя/Євідновлення/Без % - фото 1
Продаж 2к квартири/Ревуцького 9/Харківський/Єоселя/Євідновлення/Без % - фото 2
Продаж 2к квартири/Ревуцького 9/Харківський/Єоселя/Євідновлення/Без % - фото 3
Продаж 2к квартири/Ревуцького 9/Харківський/Єоселя/Євідновлення/Без % - фото 4
Продаж 2к квартири/Ревуцького 9/Харківський/Єоселя/Євідновлення/Без % - фото 5
Продаж 2к квартири/Ревуцького 9/Харківський/Єоселя/Євідновлення/Без % - фото 6
Продаж 2к квартири/Ревуцького 9/Харківський/Єоселя/Євідновлення/Без % - фото 7
Продаж 2к квартири/Ревуцького 9/Харківський/Єоселя/Євідновлення/Без % - фото 8
Продаж 2к квартири/Ревуцького 9/Харківський/Єоселя/Євідновлення/Без % - фото 9
Продаж 2к квартири/Ревуцького 9/Харківський/Єоселя/Євідновлення/Без % - фото 10
Продаж 2к квартири/Ревуцького 9/Харківський/Єоселя/Євідновлення/Без % - фото 11
Продаж 2к квартири/Ревуцького 9/Харківський/Єоселя/Євідновлення/Без % - фото 12
Продаж 2к квартири/Ревуцького 9/Харківський/Єоселя/Євідновлення/Без % - фото 13
Продаж 2к квартири/Ревуцького 9/Харківський/Єоселя/Євідновлення/Без % - фото 14
Продаж 2к квартири/Ревуцького 9/Харківський/Єоселя/Євідновлення/Без % - фото 15
Продаж 2к квартири/Ревуцького 9/Харківський/Єоселя/Євідновлення/Без % - фото 16
Продаж 2к квартири/Ревуцького 9/Харківський/Єоселя/Євідновлення/Без % - фото 17
Продаж 2к квартири/Ревуцького 9/Харківський/Єоселя/Євідновлення/Без % - фото 18
Продаж 2к квартири/Ревуцького 9/Харківський/Єоселя/Євідновлення/Без % - фото 19
Продаж 2к квартири/Ревуцького 9/Харківський/Єоселя/Євідновлення/Без % - фото 20

Продаж 2к квартири/Ревуцького 9/Харківський/Єоселя/Євідновлення/Без %

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
149 000 $
1 595 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4893309
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 93.4 м2
  • Площадь кухни 19 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Видеонаблюдение, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж 2-кімнатної квартири, Харківський масив, Дарницький район
вулиця Ревуцького, 9

Продається простора двокімнатна квартира загальною площею 90 м2. Квартира розташована на 6 поверсі сучасного монолітно-каркасного утепленого будинку. Не кутова, дуже тепла та світла, сонячна сторона, одностороннє планування.

Планування квартири зручне та функціональне:
просторий коридор
дві окремі кімнати
велика кухня-вітальня, в якій за потреби можна розмістити додатковий диван
суміжний санвузол з ванною
технічне приміщення, яке можна використовувати як кладову або гардеробну
закрита лоджія та відкритий балкон
двоє вхідних дверей, квартира під охороною

Квартира продається повністю укомплектованою меблями та технікою. На кухні встановлено все необхідне: посудомийна машина, духова шафа, мікрохвильова піч, варильна поверхня, холодильник. Також є пральна машина. Стан квартири дозволяє одразу заїхати та проживати без додаткових витрат.

Будинок має власну закриту територію з дитячим та спортивним майданчиком. Є підземний паркінг на мінус першому та мінус другому рівнях. У будинку встановлений генератор на теплопостачання та є централізована гаряча вода. Під час відключень працюють опалення, гаряча і холодна вода та інтернет.