1  / 4
продаж 2к квартири ЖК Святобор - фото 1
продаж 2к квартири ЖК Святобор - фото 2
продаж 2к квартири ЖК Святобор - фото 3
продаж 2к квартири ЖК Святобор - фото 4

продаж 2к квартири ЖК Святобор

Киев, Святошинский

Пожаловаться
130 000 $
2 031 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 3 апреля 2026, ID: 4903969
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 64 м2
  • Площадь кухни 23 м2
  • Этаж 22 
  • Этажность 26 
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт, Автономный электрогенератор 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонується на продаж эксклюзивна , панорамна 2-кімнатна квартири в ЖК Святобор!
Святошинський район, вулиця Львівська , 15.
Квартира в готовому будинку №2 , за адресою: вул. Львівська 15.
Будинок зданий в 2020 році.
Поверх 22/26.

Загальний метраж - 64 м2. В квартирі розпочато ремонт, проведена електрика, дві окремі спальні та кухня-вітальня, для подальшого втілення проекту. Квартира має красивий вид на місто з будь-якого куточка квартири.

Комплекс має зручну транспортну розвязку: до станціі метро Святошино та Житомирська -10 хвилин пішки, до станціі метро Хрещатик -15 хвилин на метро, до проспекту Перемоги - 5 хвилин пішки.
Друга лінія від проспекту Перемоги, що робить будинок тихим та захищеним від шуму дороги.
Поряд- в пішій доступності, знаходиться : продуктові магазини, кавярні, НП, лікарні, парки, дитячі садочки та дві державні школи. Місце де розташований Святобор - спальний мікрорайон, на перетині двух паркових зон.
Всі будинку в даному комплексі - з червоної цегли , монолітно-каркасна технологія будівництва, утеплені ззовні - базальтова вата 15см, також , утеплений балкон по всьому периметру з середини - базальтова вата 10 см. В квартирі виконано: на підлозі стяжка під лазер, стіни з чорновою штукатуркою, встановлені вікна 2-камерний склопакет, розведено опалення, холодна та гаряча вода, встановленні стальні радіатори з терморегуляторами; підключено лічильники на опалення, холодну/гарячу воду та електрику.
Територія комплексу знаходиться під охороною, має великий внутрішній двір без машин - 2.5га, тільки для мешканців комплексу. Також, має великий гостьовий та підземний паркінг , який використовується і як укриття, для мешканців конмлексу.
Оформлено право власності. Перегляди за домовленістю.
Обратная связь
Net
офлайн
Похожие объявления
Продам 2к квартиру вул. Володимира Антоновича ( Свердлова) 10Б Днепр 14
  • Двухкомнатная
  • 36 м2
  • 9 / 9 эт.
31 000 $
Продам 2к квартиру по вул. Володимира Антоновича ( Свердлова), 10Б Площа квартири 36 м2, спланована в кухню-студію + окрема кімната. Поверх 9/9. Квартира з ремонтом, санвузол суміщений, ванна, пральна машина, бойлер,електрична плита. Опалення електричне. Меблі та техніка включені у вартість. В квартирі ніхто не прописаний. Право власності більше 3 років. Реальним покупцям Торг! Можна під здачу в оренду.
Днепр, Центральный
Продаж 3х кімнатної квартири по вул.Назарівська 7б Шевченківський Киев 18
  • Трехкомнатная
  • 140 м2
  • 5 / 10 эт.
309 000 $
Продаж великої просторої 3К квартири в Історичному центрі міста, по вул.Назарівська 7б(Ветрова), Шевченківський район , біля ботанічного саду ім.Фоміна. Характеристики: Площа 140/97/9,8м2, Н=3м. Затишна квартира на 5 му поверсі 7 пов. клубного цегляного будинку 1998р. У квартирі створено атмосферу справжнього комфорту та затишку. На підлозі — натуральний паркет, який додає тепла та елегантності простору. Італійські меблі підкреслюють стиль і якість, кожен елемент інтер’єру продуманий до дрібниць. Сантехніка преміумкласу забезпечує комфорт у щоденному користуванні. Світла майстер-спальня з великими вікнами виходить у тихий зелений двір, де ніщо не заважає відпочинку. Високі стелі, багато природного світла, приємна кольорова гама — усе створює відчуття простору й гармонії. Квартира розташована у самому серці столиці — поруч із найкращими ресторанами, парками, магазинами та станціями метро. Ідеальний варіант для тих, хто цінує якість, комфорт і життя в центрі подій, але при цьому хоче мати власний спокійний куточок. Окремий двір, закрита територія, шлагбаум, презентабельне парадне, респектабельні сусіди, консьєрж, підземний паркінг, охорона двору, парковка безкоштовна, в будинку банкомати 3-ох банків; Розвинена інфраструктура Будинок у центрі міста, знаходиться в 5 хвилинах від ст.М"Університет", ЖД вокзал,, Університет Т.Шевченка, поруч ботанічний сад ім.А.Фоміна. школа майбутніх мам "Дар", салон краси і солярій "Дезире", адвокатські та юридичні послуги, студія весільного планування. Зручна локація. Великий досвід допомоги з купівлі квартир за державними програмами, безготівковий розрахунок: 1) Є-оселя (єОселя), єВідновлення, Сертифікат, 2) Житло для ВПО та військових (постанова 280 та інші), Молодіжний кредит. Ціна 309000у.о. Моб.тел. +380953570166, +380982402742 Наталія Миколаївна Рибалко
Киев, Шевченковский
Продаж 2-к квартири вул. Гроденська 14 Киев 4
  • Двухкомнатная
  • 63 м2
  • 24 / 26 эт.
73 000 $
Продаж 2-к квартири вул. Гроденська 14. Закритий двір без машин, дитячий та спортивний майданчик. В будинку консьєрж, відеонагляд, 3 ліфти з важним. В будинку підземний паркінг для жильців, укриття. Поруч сквер, бювет, ЖД Дарниця, садочок, школа, зупинка з громадським транспортом, лікарня, продуктові магазини, ринок. 044 200 10 80
Киев, Днепровский