1  / 4
Продаж 2к квартири ЖК Київські Зорі-2 Вишгород Київська область - фото 1
Продаж 2к квартири ЖК Київські Зорі-2 Вишгород Київська область - фото 2
Продаж 2к квартири ЖК Київські Зорі-2 Вишгород Київська область - фото 3
Продаж 2к квартири ЖК Київські Зорі-2 Вишгород Київська область - фото 4

Продаж 2к квартири ЖК Київські Зорі-2 Вишгород Київська область

Вышгород

Пожаловаться
61 000 $
951 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 1 декабря 2025, ID: 4527331
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 64.17 м2
  • Площадь кухни 16.54 м2
  • Этаж
  • Этажность 16 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Собственная котельная 
Описание
Продаж двокімнатної квартири 64,17 м2 в першій черзі будівництва ЖК "Київські Зорі 2" в м. Вишгород на 5 поверсі з видом на місто і річку Дніпро

Ідеальний простір для першого власного житла, інвестиції під оренду чи затишної квартири для пари.

Поверх: 5 першої секції;
Вид з вікна: м. Вишгород та р. Дніпро.

Разом з затишним житлом ви отримуєте всі переваги комплексу:
- автономне опалення (власна дахова газова котельня);
- будуємо тільки з високоякісних матеріалів;
- екологічна локація та мальовничі краєвиди;
- зручне розташування комплексу та транспортне сполучення дозволять лише за 15-20 хв. легко дістатися до найближчих станцій метро "Почайна" та "Героїв Дніпра". Поруч з комплексом розташована зупинка громадського транспорту;
- закрита територія, двір без автомобілів з місцями для відпочинку та сучасними дитячими та спортивними майданчиками, розташованими прямо в лісі. Наземний паркінг для жителів та гостей. Бювет з чистою водою.

Можливості придбання:
- повна оплата від забудовника;
- розтермінування - від 50% першого внеску, залишок - на 18 місяців;
- банківське кредитування від ОТП Банку - до 1,9 млн грн;
- державна програма єОселя - під 3 % або 7 % річних.

Квартира в ЖК "Київські Зорі 2" - це ідеальна можливість поєднати комфорт міського життя в оточенні чистої природи.
Обратная связь
Юлія