Без комиссии
1  / 20
Продаж 2к квартири з видом на парк у ЖК Метрополіс, Теремки, Іподром, ВДНГ без комісії Київ Заболотн - фото 1
Продаж 2к квартири з видом на парк у ЖК Метрополіс, Теремки, Іподром, ВДНГ без комісії Київ Заболотн - фото 2
Продаж 2к квартири з видом на парк у ЖК Метрополіс, Теремки, Іподром, ВДНГ без комісії Київ Заболотн - фото 3
Продаж 2к квартири з видом на парк у ЖК Метрополіс, Теремки, Іподром, ВДНГ без комісії Київ Заболотн - фото 4
Продаж 2к квартири з видом на парк у ЖК Метрополіс, Теремки, Іподром, ВДНГ без комісії Київ Заболотн - фото 5
Продаж 2к квартири з видом на парк у ЖК Метрополіс, Теремки, Іподром, ВДНГ без комісії Київ Заболотн - фото 6
Продаж 2к квартири з видом на парк у ЖК Метрополіс, Теремки, Іподром, ВДНГ без комісії Київ Заболотн - фото 7
Продаж 2к квартири з видом на парк у ЖК Метрополіс, Теремки, Іподром, ВДНГ без комісії Київ Заболотн - фото 8
Продаж 2к квартири з видом на парк у ЖК Метрополіс, Теремки, Іподром, ВДНГ без комісії Київ Заболотн - фото 9
Продаж 2к квартири з видом на парк у ЖК Метрополіс, Теремки, Іподром, ВДНГ без комісії Київ Заболотн - фото 10
Продаж 2к квартири з видом на парк у ЖК Метрополіс, Теремки, Іподром, ВДНГ без комісії Київ Заболотн - фото 11
Продаж 2к квартири з видом на парк у ЖК Метрополіс, Теремки, Іподром, ВДНГ без комісії Київ Заболотн - фото 12
Продаж 2к квартири з видом на парк у ЖК Метрополіс, Теремки, Іподром, ВДНГ без комісії Київ Заболотн - фото 13
Продаж 2к квартири з видом на парк у ЖК Метрополіс, Теремки, Іподром, ВДНГ без комісії Київ Заболотн - фото 14
Продаж 2к квартири з видом на парк у ЖК Метрополіс, Теремки, Іподром, ВДНГ без комісії Київ Заболотн - фото 15
Продаж 2к квартири з видом на парк у ЖК Метрополіс, Теремки, Іподром, ВДНГ без комісії Київ Заболотн - фото 16
Продаж 2к квартири з видом на парк у ЖК Метрополіс, Теремки, Іподром, ВДНГ без комісії Київ Заболотн - фото 17
Продаж 2к квартири з видом на парк у ЖК Метрополіс, Теремки, Іподром, ВДНГ без комісії Київ Заболотн - фото 18
Продаж 2к квартири з видом на парк у ЖК Метрополіс, Теремки, Іподром, ВДНГ без комісії Київ Заболотн - фото 19
Продаж 2к квартири з видом на парк у ЖК Метрополіс, Теремки, Іподром, ВДНГ без комісії Київ Заболотн - фото 20

Продаж 2к квартири з видом на парк у ЖК Метрополіс, Теремки, Іподром, ВДНГ без комісії Київ Заболотн

Киев, Голосеевский

Пожаловаться
109 000 $
1 396 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 7 января 2026, ID: 4640502
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 78.1 м2
  • Площадь кухни 19.1 м2
  • Этаж 32 
  • Этажность 34 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Гардероб, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт, Автономный электрогенератор 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
БЕЗ комісії - в зданому будинку 2-кімнатна квартира 78,1 м² у ЖК «Метрополіс» з панорамним видом на парк (у двір), Теремки, Академіка Заболотного, буд. 1А

Пропонується до продажу простора 2-кімнатна квартира у сучасному житловому комплексі «Метрополіс» на вул. Академіка Заболотного, 1а. Вдале розташування, висотний поверх та видові характеристики роблять цю пропозицію привабливою як для життя, так і для інвестиції.

!!! Розглядаємо всі способи розрахунку: розтермінування, готівка, єОселя, єВідновлення, Постанови та інше

Планування
- дві окремі кімнати;
- простора кухня-вітальня з можливістю зонування;
- два повноцінні санвузли;
- передпокій з місцем під системи зберігання;
- гардеробна кімната;
- панорамні вікна з видом на ВДНГ та Феофанію.

Особливості
- загальна площа — 78,1 м²;
- поверх 32 з 34;
- стан — після будівельників, ідеальна база для реалізації власного дизайну;
- монолітно-каркасна технологія будівництва;
- новобудова 2021 року;
- великі вікна, багато природного світла;
- підземний паркінг;
- закрита територія з охороною та відеоспостереженням.