1  / 7
Продаж 2К квартири з видом на Дніпро та Правий берег, ЖК Сонячна Рів'єра, Микільсько-Слобідська 3-А, - фото 1
Продаж 2К квартири з видом на Дніпро та Правий берег, ЖК Сонячна Рів'єра, Микільсько-Слобідська 3-А, - фото 2
Продаж 2К квартири з видом на Дніпро та Правий берег, ЖК Сонячна Рів'єра, Микільсько-Слобідська 3-А, - фото 3
Продаж 2К квартири з видом на Дніпро та Правий берег, ЖК Сонячна Рів'єра, Микільсько-Слобідська 3-А, - фото 4
Продаж 2К квартири з видом на Дніпро та Правий берег, ЖК Сонячна Рів'єра, Микільсько-Слобідська 3-А, - фото 5
Продаж 2К квартири з видом на Дніпро та Правий берег, ЖК Сонячна Рів'єра, Микільсько-Слобідська 3-А, - фото 6
Продаж 2К квартири з видом на Дніпро та Правий берег, ЖК Сонячна Рів'єра, Микільсько-Слобідська 3-А, - фото 7

Продаж 2К квартири з видом на Дніпро та Правий берег, ЖК Сонячна Рів'єра, Микільсько-Слобідська 3-А,

Киев, Днепровский

Пожаловаться
170 000 $
2 464 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 28 мая 2025, ID: 3898377
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 69 м2
  • Площадь кухни 9.4 м2
  • Этаж
  • Этажность 26 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Централизованное 
Описание
Продаж 2-кімнатної квартири з видом на Дніпро та Правий берег, ЖК Сонячна Рів'єра, Микільсько-Слобідська 3-А, Дніпровський район, Лівобережна

Загальна площа — 69 м², житлова — 48 м², кухня — 9,4 м². Розташована на 7 поверсі 26-ти поверхового будинку 2020 року.

Квартира в ЖК бізнес-класу зі свіжим ремонтом (+ дизайн-проєкт), побутовою технікою, кондиціонерами, укомплектованою ванною. Ванна обʼєднана із вбиральнею та розширена.

Закрита територія ЖК: цілодобова охорона та відеоспостереження, картковий доступ до будинку та до ліфтів; гостьовий паркінг, додатковий паркінг поряд для мешканців ЖК; сучасний дитячий майданчик, спортивна зона із баскетбольним майданчиком та тренажерами.

При відключенні світла, в будинку є інверторна станція, яка забезпечує роботу ліфтів, подачу води, систему безпеки.

Будинок над Дніпром, поряд набережні, пляжі та паркові зони для прогулянок; спорткомплекси — StreetSport, AtleticoFitness Club, фітнес-клуб —GrandSport. Неподалік МВЦ, Яхт-клуб, Театр драми і комедії, кінотеатр у ТРЦ Komod, ТЦ Лівобережній, ресторани та кав’ярні на будь-який смак.

До м.Лівобережна — пішки 10 хв, м.Гідропарк — пішки 15 хв.
До центру Києва — на авто 10 хв.

Дзвоніть (або пишіть Viber/Telegram) для попереднього запису на перегляд.

Комісію сплачує покупець.

Ціна 170 000 у.о.
Марина, тел.: 063 392 35 35

Обратная связь