1  / 12
Продаж 2к квартири вул. Сергія Данченка, 34а - фото 1
Продаж 2к квартири вул. Сергія Данченка, 34а - фото 2
Продаж 2к квартири вул. Сергія Данченка, 34а - фото 3
Продаж 2к квартири вул. Сергія Данченка, 34а - фото 4
Продаж 2к квартири вул. Сергія Данченка, 34а - фото 5
Продаж 2к квартири вул. Сергія Данченка, 34а - фото 6
Продаж 2к квартири вул. Сергія Данченка, 34а - фото 7
Продаж 2к квартири вул. Сергія Данченка, 34а - фото 8
Продаж 2к квартири вул. Сергія Данченка, 34а - фото 9
Продаж 2к квартири вул. Сергія Данченка, 34а - фото 10
Продаж 2к квартири вул. Сергія Данченка, 34а - фото 11
Продаж 2к квартири вул. Сергія Данченка, 34а - фото 12

Продаж 2к квартири вул. Сергія Данченка, 34а

Киев, Подольский

Пожаловаться
129 000 $
2 081 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 3 апреля 2026, ID: 4903933
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 62 м2
  • Площадь кухни 18 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Тип стен Монолитный 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Лифт 
Описание
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК «Новомостицько-Замковецький» | вул. Сергія Данченка, 34А

Продається простора та світла 2-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі ЖК Новомостицько‑Замковецький за адресою вул. Сергія Данченка, 34А.

Квартира повністю готова до проживання — укомплектована європейською технікою та якісними меблями (м'які та корпусні).

Характеристики квартири

Загальна площа: 62 м²

Житлова площа: 35 м²

Кухня: 18 м²

Кількість кімнат: 2

Поверх: 9

Переваги

Простора та світла квартира з хорошим плануванням

Повністю мебльована та обладнана технікою

Можливість приватизувати дах і зробити власну літню терасу над квартирою

Сучасний житловий комплекс із розвиненою інфраструктурою

Локація

Поруч будується нова станція метро (Подільсько-Вигурівська гілка)

Неподалік великий торговий центр ТРЦ Retroville

Поряд магазини, школи, дитячі садки, зупинки транспорту

Чудовий варіант як для проживання, так і для інвестиції.

Телефонуйте для отримання додаткової інформації та перегляду квартири.

Рієлтор Альона
Обратная связь
Наталія
офлайн