1  / 10
Продаж 2к квартири вул. Освіти 16, Солом'янський район - фото 1
Продаж 2к квартири вул. Освіти 16, Солом'янський район - фото 2
Продаж 2к квартири вул. Освіти 16, Солом'янський район - фото 3
Продаж 2к квартири вул. Освіти 16, Солом'янський район - фото 4
Продаж 2к квартири вул. Освіти 16, Солом'янський район - фото 5
Продаж 2к квартири вул. Освіти 16, Солом'янський район - фото 6
Продаж 2к квартири вул. Освіти 16, Солом'янський район - фото 7
Продаж 2к квартири вул. Освіти 16, Солом'янський район - фото 8
Продаж 2к квартири вул. Освіти 16, Солом'янський район - фото 9
Продаж 2к квартири вул. Освіти 16, Солом'янський район - фото 10

Продаж 2к квартири вул. Освіти 16, Солом'янський район

Киев, Соломенский

Пожаловаться
139 000 $
2 397 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5010696
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 58 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж 14 
  • Этажность 25 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Газоблок 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Консъерж, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Электричество, Центральная канализация 
Описание
Продаж 2к.квартири в новому ЖК Освіти 16, Солом’янський район.
Поверх 14/25, загальна площа 58кв.м.
Квартира світла та затишна.
Вхід в кухню через кімнату, кухня оснащена побутовою технікою.
Окрема спальна кімната.
У квартирі виконаний сучасний ремонт дизайн-проекту в скандинаському стилі.
Всі меблі та техніка залишаються. Зроблено шумоізоляцію по підлозі та стелі.
Встановлено лічильники.
В будинку встановлено генератор на ліфт, воду та опалення.

Будинок 2017 року, ОСББ. Підземний паркінг.
Зручне розташування комплексу у розвиненому районі міста (Севастопольська Площа), до найближчого метро Вокзальна 10-15 хв. транспортом, до центру міста 20 хв. машиною.
У пішій доступності ТЦ НОВУС, зупинки, аптеки, відділення банків, кафе, школа, дитячий садок.

Соломенский район, Чоколовка, ремонт
Обратная связь
Інна 050-146-45-76
офлайн