1  / 9
Продаж 2к квартири вул. Остафія Дашкевича (Курнатовського) 24. - фото 1
Продаж 2к квартири вул. Остафія Дашкевича (Курнатовського) 24. - фото 2
Продаж 2к квартири вул. Остафія Дашкевича (Курнатовського) 24. - фото 3
Продаж 2к квартири вул. Остафія Дашкевича (Курнатовського) 24. - фото 4
Продаж 2к квартири вул. Остафія Дашкевича (Курнатовського) 24. - фото 5
Продаж 2к квартири вул. Остафія Дашкевича (Курнатовського) 24. - фото 6
Продаж 2к квартири вул. Остафія Дашкевича (Курнатовського) 24. - фото 7
Продаж 2к квартири вул. Остафія Дашкевича (Курнатовського) 24. - фото 8
Продаж 2к квартири вул. Остафія Дашкевича (Курнатовського) 24. - фото 9

Продаж 2к квартири вул. Остафія Дашкевича (Курнатовського) 24.

Киев, Днепровский

Пожаловаться
40 000 $
879 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 февраля 2026, ID: 4729145
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 45.5 м2
  • Площадь кухни 7.9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається простора 2 кімнатна квартира, за адресою: Київ, Дніпровський р-н, Воскресенський масив, вулиця Остафія Дашкевича (колишня Курнатовського), 24.
Квартира складається з 2 кімнат, загальна площа 45.5 м², житлова 29.3 м², кухня 7.9 м². Розташована на 5-му поверсі. Будинок панельний, хрущовка. Квартира без ремонту (під ремонт), що дає можливість новому власнику облаштувати простір на свій власний смак. Кімнати суміжні, санвузол також суміжний. Привітні сусіди.
Будинок розташований у спальному районі Воскресенка. Поруч знаходиться дитяча поліклініка, парк, Лівобережний храм, ТЦ Епіцентр, ТРЦ Квадрат, супермаркети, аптеки. Зручна розв'язка, до метро Чернігівська, Дарниця 10 хвилин.

Наше Агенство надає послуги з оформлення нерухомості в рамках державних програм:
- Державна програма іпотечного кредитування, «Молодіжний кредит», «єОселя» під 3% та 7%.
- Сетрифікати на купівлю житла «Є-Відновлення».
Постанови КМУ №206, №214, №280, №719.
Обратная связь
АН ALEXDOM.UA
офлайн