1  / 14
Продаж 2к квартири вул. Милославська 2 - фото 1
Продаж 2к квартири вул. Милославська 2 - фото 2
Продаж 2к квартири вул. Милославська 2 - фото 3
Продаж 2к квартири вул. Милославська 2 - фото 4
Продаж 2к квартири вул. Милославська 2 - фото 5
Продаж 2к квартири вул. Милославська 2 - фото 6
Продаж 2к квартири вул. Милославська 2 - фото 7
Продаж 2к квартири вул. Милославська 2 - фото 8
Продаж 2к квартири вул. Милославська 2 - фото 9
Продаж 2к квартири вул. Милославська 2 - фото 10
Продаж 2к квартири вул. Милославська 2 - фото 11
Продаж 2к квартири вул. Милославська 2 - фото 12
Продаж 2к квартири вул. Милославська 2 - фото 13
Продаж 2к квартири вул. Милославська 2 - фото 14

Продаж 2к квартири вул. Милославська 2

Киев, Деснянский

Пожаловаться
70 000 $
933 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 16 декабря 2025, ID: 4592523
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 75 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж 25 
  • Этажность 25 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
Описание
Продаж 2-кімнатної двохрівневої квартири з євроремонтом, вул. Милославська, 2

Загальна площа: 75 м²
Кількість кімнат: 2 окремі
Кухня: 15 м²
Поверх: 25 з 26
Тип будинку: Житловий фонд 2011–2020, панельний, утеплений спецпроєкт
Клас житла: Комфорт
Формат: Двохрівнева квартира

Переваги квартири:
Повністю готова до проживання або здачі в оренду
Якісний євроремонт, меблі та техніка залишаються
На другому поверсі — тепла підлога для додаткового комфорту

Зручне планування:
Дві окремі кімнати
Простора кухня з вбудованими меблями
Два окремі санвузли (з душем і ванною)
Лоджія з панорамним видом на відкритий простір
Двохрівнева структура забезпечує більше простору та зонування

Оснащення:
Побутова техніка: холодильник, духова шафа, плита, пральна машина
Мультимедіа: два телевізора, Wi-Fi, кабельне та цифрове ТБ

Комфорт: три кондиціонери, ванна, душова кабіна, балкон, ліфти (пасажирський і вантажний), консьєрж, гостьовий паркінг

Інфраструктура (до 500 м):
Дитячий садок, школа
Супермаркети, магазини, ТРЦ “Квадрат”
Аптека, відділення банку та пошти
Зупинки громадського транспорту
Фітнес-клуб
До лісу — менше ніж 1 км

Додаткова інформація:
Чистий під’їзд, охайно на поверсі
У будинку є салон краси
Біля будинку — дитячий майданчик

Ідеально підійде:
Для сімейного проживання
Як інвестиція під оренду — без додаткових вкладень