1  / 12
Продаж 2к квартири, Шулявка, Соломʼянський район, Київ - фото 1
Продаж 2к квартири, Шулявка, Соломʼянський район, Київ - фото 2
Продаж 2к квартири, Шулявка, Соломʼянський район, Київ - фото 3
Продаж 2к квартири, Шулявка, Соломʼянський район, Київ - фото 4
Продаж 2к квартири, Шулявка, Соломʼянський район, Київ - фото 5
Продаж 2к квартири, Шулявка, Соломʼянський район, Київ - фото 6
Продаж 2к квартири, Шулявка, Соломʼянський район, Київ - фото 7
Продаж 2к квартири, Шулявка, Соломʼянський район, Київ - фото 8
Продаж 2к квартири, Шулявка, Соломʼянський район, Київ - фото 9
Продаж 2к квартири, Шулявка, Соломʼянський район, Київ - фото 10
Продаж 2к квартири, Шулявка, Соломʼянський район, Київ - фото 11
Продаж 2к квартири, Шулявка, Соломʼянський район, Київ - фото 12

Продаж 2к квартири, Шулявка, Соломʼянський район, Київ

Киев, Соломенский

Пожаловаться
44 500 $
1 005 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 3 апреля 2026, ID: 4904097
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 44.3 м2
  • Площадь кухни 5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод 
Описание
Продаж 2-кімнатної квартири на бульварі Вацлава Гавела — чудовий варіант для життя або інвестиції!
Пропонується до продажу затишна та світла 2-кімнатна квартира в зручному районі Києва на бульварі Вацлава Гавела.
Квартира має функціональне планування:
простора прохідна кімната з виходом на балкон;
окрема спальня з власною гардеробною;
суміжний санвузол.
Житло продається з усіма меблями, що дозволяє новим власникам одразу заселитися або вигідно здавати квартиру в оренду без додаткових витрат.
Квартира світла, охайна та дуже комфортна для проживання. Завдяки вдалому плануванню вона ідеально підійде як для сім’ї, так і для тих, хто шукає вигідний інвестиційний об’єкт.
Будинок розташований у районі з розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, супермаркети, зупинки громадського транспорту, школи, дитячі садки та все необхідне для комфортного життя.
Гарна пропозиція за привабливою ціною!
Телефонуйте та домовляйтесь про перегляд — квартира може стати вашою вже сьогодні!
Комісійні Агентства Нерухомості сплачує Покупець.
Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами:
1) Є-оселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертификат на зруйноване житло
З повагою, «Ideal Home»
Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-226-515-LX.