1  / 13
ПРОДАЖ 2к квартири НОВОБУДОВА Жк Дім на ЯНГЕЛЯ панорама на все місто - фото 1
ПРОДАЖ 2к квартири НОВОБУДОВА Жк Дім на ЯНГЕЛЯ панорама на все місто - фото 2
ПРОДАЖ 2к квартири НОВОБУДОВА Жк Дім на ЯНГЕЛЯ панорама на все місто - фото 3
ПРОДАЖ 2к квартири НОВОБУДОВА Жк Дім на ЯНГЕЛЯ панорама на все місто - фото 4
ПРОДАЖ 2к квартири НОВОБУДОВА Жк Дім на ЯНГЕЛЯ панорама на все місто - фото 5
ПРОДАЖ 2к квартири НОВОБУДОВА Жк Дім на ЯНГЕЛЯ панорама на все місто - фото 6
ПРОДАЖ 2к квартири НОВОБУДОВА Жк Дім на ЯНГЕЛЯ панорама на все місто - фото 7
ПРОДАЖ 2к квартири НОВОБУДОВА Жк Дім на ЯНГЕЛЯ панорама на все місто - фото 8
ПРОДАЖ 2к квартири НОВОБУДОВА Жк Дім на ЯНГЕЛЯ панорама на все місто - фото 9
ПРОДАЖ 2к квартири НОВОБУДОВА Жк Дім на ЯНГЕЛЯ панорама на все місто - фото 10
ПРОДАЖ 2к квартири НОВОБУДОВА Жк Дім на ЯНГЕЛЯ панорама на все місто - фото 11
ПРОДАЖ 2к квартири НОВОБУДОВА Жк Дім на ЯНГЕЛЯ панорама на все місто - фото 12
ПРОДАЖ 2к квартири НОВОБУДОВА Жк Дім на ЯНГЕЛЯ панорама на все місто - фото 13

ПРОДАЖ 2к квартири НОВОБУДОВА Жк Дім на ЯНГЕЛЯ панорама на все місто

Винница, ул. Янгеля (Фрунзе)

Пожаловаться
81 000 $
1 473 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 мая 2026, ID: 5020839
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 55 м2
  • Площадь кухни 13 м2
  • Этаж 16 
  • Этажность 16 
  • Ремонт После строителей 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Панорамные окна, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж двокімнатної квартири в ЖК Дім на Янгеля.
Унікальна пропозиція з шикарним панорамним видом на місто.
Квартира чорнова, з готовим дизайн-проектом.
На разі планування вільне, тому є можливість спланувати внутрішній простір за вашим смаком.
Є вихід на власну відкриту терасу.
Інфраструктура району розвинена дуже добре.
Поруч всі необхідні магазини, школи, дитячі садочки. Зручна транспортна розв'язка.
За детальною інформацією дзвоніть і ходімо на перегляд!
Обратная связь
Олена
офлайн