1  / 14
Продаж 2к квартири 90м Новопечерські Липки Драгомирова 8 черга клубний - фото 1
Продаж 2к квартири 90м Новопечерські Липки Драгомирова 8 черга клубний - фото 2
Продаж 2к квартири 90м Новопечерські Липки Драгомирова 8 черга клубний - фото 3
Продаж 2к квартири 90м Новопечерські Липки Драгомирова 8 черга клубний - фото 4
Продаж 2к квартири 90м Новопечерські Липки Драгомирова 8 черга клубний - фото 5
Продаж 2к квартири 90м Новопечерські Липки Драгомирова 8 черга клубний - фото 6
Продаж 2к квартири 90м Новопечерські Липки Драгомирова 8 черга клубний - фото 7
Продаж 2к квартири 90м Новопечерські Липки Драгомирова 8 черга клубний - фото 8
Продаж 2к квартири 90м Новопечерські Липки Драгомирова 8 черга клубний - фото 9
Продаж 2к квартири 90м Новопечерські Липки Драгомирова 8 черга клубний - фото 10
Продаж 2к квартири 90м Новопечерські Липки Драгомирова 8 черга клубний - фото 11
Продаж 2к квартири 90м Новопечерські Липки Драгомирова 8 черга клубний - фото 12
Продаж 2к квартири 90м Новопечерські Липки Драгомирова 8 черга клубний - фото 13
Продаж 2к квартири 90м Новопечерські Липки Драгомирова 8 черга клубний - фото 14

Продаж 2к квартири 90м Новопечерські Липки Драгомирова 8 черга клубний

Киев, Печерский

Пожаловаться
272 000 $
3 022 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 3 февраля 2026, ID: 4723213
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 90 м2
  • Площадь кухни 14 м2
  • Этаж
  • Этажность 16 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Централизованное 
Описание
#30989
Продаж 2 кімнатної квартири в ЖК Новопечерські Липки.
8 черга, будинок 9 клубний, повністю збудований.
Простора квартира з гарним плануванням.
Прогнозовано дату введення в експлуатацію, 2 квартал 2025р.

«Новопечерські Липки» - квартал бізнес-класу, розроблений та продуманий до кожної дрібниці для зручності його мешканців.
Займає площу понад 25 га в історичному, культурному та діловому центрі Києва - Печерському районі столиці.
Близьке розташування центральних автомобільних артерій міста – бульвари Дружби Народів та Лесі Українки, вулиця Бойчука (Кіквідзе), Залізничне шосе.
Проблема транспортної доступності вирішується зручною схемою транспортних шляхів та близькістю станції метро «Дружби Народів».
5 хвилин до метро, ​​25 хвилин до міжнародного аеропорту Бориспіль, 15 хвилин до Хрещатика, 7 хвилин до ТРЦ Ocean Plaza.
Незмінна якість будівельних робіт, використання екологічно чистих матеріалів, застосування останніх технологій у будівництві, своєчасне введення будинків в експлуатацію є фундаментом успішності житлового кварталу «Новопечерські Липки».
Вже сьогодні Ви можете переконатися в якості будівництва – шість очеред кварталу (23 будинки, дві школи, фітнес-клуб, Академія счастья LeapKids та академія тенісу UTA) введені в експлуатацію та заселені.

Паркові зони знаходяться поруч із розвиненою інфраструктурою кварталу: SPA-салоні, фитнес-клуб преміум-класу Gymmaxx, спортивні та гральні майданчики, футбольне поле, кавярні, кондитерські та продуктові магазини, банківські відділення, аптеки та хімчістки, Британська міжнародна та Новопечерська школи, дитячий садок академія UTA та ще понад 100 об'єктів інфраструктури.