1  / 16
Продаж 2к квартири 73.2 м2 | Івана Виговського, 10Ж | ЖК Сирецькі Сади | Відео огляд - фото 1
Продаж 2к квартири 73.2 м2 | Івана Виговського, 10Ж | ЖК Сирецькі Сади | Відео огляд - фото 2
Продаж 2к квартири 73.2 м2 | Івана Виговського, 10Ж | ЖК Сирецькі Сади | Відео огляд - фото 3
Продаж 2к квартири 73.2 м2 | Івана Виговського, 10Ж | ЖК Сирецькі Сади | Відео огляд - фото 4
Продаж 2к квартири 73.2 м2 | Івана Виговського, 10Ж | ЖК Сирецькі Сади | Відео огляд - фото 5
Продаж 2к квартири 73.2 м2 | Івана Виговського, 10Ж | ЖК Сирецькі Сади | Відео огляд - фото 6
Продаж 2к квартири 73.2 м2 | Івана Виговського, 10Ж | ЖК Сирецькі Сади | Відео огляд - фото 7
Продаж 2к квартири 73.2 м2 | Івана Виговського, 10Ж | ЖК Сирецькі Сади | Відео огляд - фото 8
Продаж 2к квартири 73.2 м2 | Івана Виговського, 10Ж | ЖК Сирецькі Сади | Відео огляд - фото 9
Продаж 2к квартири 73.2 м2 | Івана Виговського, 10Ж | ЖК Сирецькі Сади | Відео огляд - фото 10
Продаж 2к квартири 73.2 м2 | Івана Виговського, 10Ж | ЖК Сирецькі Сади | Відео огляд - фото 11
Продаж 2к квартири 73.2 м2 | Івана Виговського, 10Ж | ЖК Сирецькі Сади | Відео огляд - фото 12
Продаж 2к квартири 73.2 м2 | Івана Виговського, 10Ж | ЖК Сирецькі Сади | Відео огляд - фото 13
Продаж 2к квартири 73.2 м2 | Івана Виговського, 10Ж | ЖК Сирецькі Сади | Відео огляд - фото 14
Продаж 2к квартири 73.2 м2 | Івана Виговського, 10Ж | ЖК Сирецькі Сади | Відео огляд - фото 15
Продаж 2к квартири 73.2 м2 | Івана Виговського, 10Ж | ЖК Сирецькі Сади | Відео огляд - фото 16

Продаж 2к квартири 73.2 м2 | Івана Виговського, 10Ж | ЖК Сирецькі Сади | Відео огляд

Киев, Подольский

Пожаловаться
150 000 $
2 049 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 2 апреля 2026, ID: 4899925
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 73.2 м2
  • Площадь кухни 20.5 м2
  • Этаж 16 
  • Этажность 16 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Охраняемая территория, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Відео огляд квартири за посиланням: youtu.be/RNQ8KJxAJOI

Пропонується до продажу сучасна, повністю укомплектована квартира формату 2+ у затишному та заселеному будинку 2020 року. Ідеальний варіант для комфортного життя без додаткових вкладень — квартира готова до заселення вже сьогодні.

Планування та простір:
Загальна площа — 74 м²
Окрема спальня
Дитяча кімната
Простора кухня-студія з виходом на комбінований балкон (закрита + відкрита частина)
Коридор
Гардеробна кімната
Ванна кімната
Другий санвузол переобладнаний у побутову кімнату (пральна машина, бойлер, вузли резервного водопостачання)

Оснащення та автономність:
Квартира продається у форматі «все включено» — всі меблі, техніка та системи комфорту залишаються новому власнику:
Система резервного водопостачання (працює навіть без світла)
Акумуляторна система живлення для основних електроприладів
Кондиціонери
Тепла підлога
Сучасний якісний ремонт без потреби додаткових вкладень