1  / 14
Продаж 2к квартири  56м2 ЖК ПЕТРІВСЬКИЙ КВАРТАЛ.  с. Святопетрівське - фото 1
Продаж 2к квартири  56м2 ЖК ПЕТРІВСЬКИЙ КВАРТАЛ.  с. Святопетрівське - фото 2
Продаж 2к квартири  56м2 ЖК ПЕТРІВСЬКИЙ КВАРТАЛ.  с. Святопетрівське - фото 3
Продаж 2к квартири  56м2 ЖК ПЕТРІВСЬКИЙ КВАРТАЛ.  с. Святопетрівське - фото 4
Продаж 2к квартири  56м2 ЖК ПЕТРІВСЬКИЙ КВАРТАЛ.  с. Святопетрівське - фото 5
Продаж 2к квартири  56м2 ЖК ПЕТРІВСЬКИЙ КВАРТАЛ.  с. Святопетрівське - фото 6
Продаж 2к квартири  56м2 ЖК ПЕТРІВСЬКИЙ КВАРТАЛ.  с. Святопетрівське - фото 7
Продаж 2к квартири  56м2 ЖК ПЕТРІВСЬКИЙ КВАРТАЛ.  с. Святопетрівське - фото 8
Продаж 2к квартири  56м2 ЖК ПЕТРІВСЬКИЙ КВАРТАЛ.  с. Святопетрівське - фото 9
Продаж 2к квартири  56м2 ЖК ПЕТРІВСЬКИЙ КВАРТАЛ.  с. Святопетрівське - фото 10
Продаж 2к квартири  56м2 ЖК ПЕТРІВСЬКИЙ КВАРТАЛ.  с. Святопетрівське - фото 11
Продаж 2к квартири  56м2 ЖК ПЕТРІВСЬКИЙ КВАРТАЛ.  с. Святопетрівське - фото 12
Продаж 2к квартири  56м2 ЖК ПЕТРІВСЬКИЙ КВАРТАЛ.  с. Святопетрівське - фото 13
Продаж 2к квартири  56м2 ЖК ПЕТРІВСЬКИЙ КВАРТАЛ.  с. Святопетрівське - фото 14

Продаж 2к квартири 56м2 ЖК ПЕТРІВСЬКИЙ КВАРТАЛ. с. Святопетрівське

Святопетровское

Пожаловаться
68 000 $
1 204 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 4 января 2026, ID: 4629746
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 56.5 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж
  • Этажность 11 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
ТЕРМІНОВО! ПРОДАЄТЬСЯ СУЧАСНА ЄВРОДВУШКА В ЖК «ПЕТРІВСЬКИЙ КВАРТАЛ»
СУПЕРЦІНА — 68 000 $

Шукаєте квартиру, куди можна заїхати одразу без додаткових витрат?
Цей варіант поєднує стильний дизайн, високу якість та комфортне життя поруч зі столицею.

Локація:
ЖК «Петрівський квартал», с. Святопетрівське
10–15 хвилин до Києва
Зручне транспортне сполучення з метро Теремки, Іподром, ВДНГ
Маршрутки та автобуси курсують кожні 5–10 хвилин
Швидкий та комфортний виїзд до столиці

Про квартиру:
Євродвушка з продуманим функціональним плануванням
Сучасний дизайнерський ремонт
Світла, тепла та простора
Квартира повністю укомплектована та готова до проживання
Усе залишається новим власникам
Якісні меблі преміум-класу
Вся побутова техніка суперякісна, від надійних виробників, купувалась для себе, не під оренду

Територія комплексу:
Закрита, охоронювана територія з відеоспостереженням
Сучасні дитячі та спортивні майданчики
Кав’ярні, магазини, салони краси, аптеки, клініки, банки в пішій доступності
Приватна школа та дитячий садок на території комплексу
Зелені зони для прогулянок і відпочинку

Переваги:
Терміновий продаж, ціна нижча за ринкову
Ідеальний варіант для молодої сім’ї або пари
Відмінно підходить як для власного проживання, так і для інвестиції
Стиль, комфорт та безпека для сучасного життя