Без комиссии
1  / 13
Продаж 2к квартири 53.82 кв.м на вул. Квітки Цисик 32 - фото 1
Продаж 2к квартири 53.82 кв.м на вул. Квітки Цисик 32 - фото 2
Продаж 2к квартири 53.82 кв.м на вул. Квітки Цисик 32 - фото 3
Продаж 2к квартири 53.82 кв.м на вул. Квітки Цисик 32 - фото 4
Продаж 2к квартири 53.82 кв.м на вул. Квітки Цисик 32 - фото 5
Продаж 2к квартири 53.82 кв.м на вул. Квітки Цисик 32 - фото 6
Продаж 2к квартири 53.82 кв.м на вул. Квітки Цисик 32 - фото 7
Продаж 2к квартири 53.82 кв.м на вул. Квітки Цисик 32 - фото 8
Продаж 2к квартири 53.82 кв.м на вул. Квітки Цисик 32 - фото 9
Продаж 2к квартири 53.82 кв.м на вул. Квітки Цисик 32 - фото 10
Продаж 2к квартири 53.82 кв.м на вул. Квітки Цисик 32 - фото 11
Продаж 2к квартири 53.82 кв.м на вул. Квітки Цисик 32 - фото 12
Продаж 2к квартири 53.82 кв.м на вул. Квітки Цисик 32 - фото 13

Продаж 2к квартири 53.82 кв.м на вул. Квітки Цисик 32

Киев, Оболонский

Пожаловаться
65 000 $
1 208 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 3 февраля 2026, ID: 4723274
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 53.82 м2
  • Площадь кухни 8.35 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Коммуникации Электричество 
Описание
Продається 2-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі в Пущі-Водиці, вул. Квітки Цисик, 32 (Оболонський район, Київ), неподалік метро Академмістечко.

Тип угоди: Купівля продаж
Загальна площа: 53,82 м²
Житлова площа: 31,36 м²
Кухня-студія: 8,35 м²
Поверх: 3-й із 5-ти
Висота стелі: 2,7 м
Стіни: з піноблоку
Стан квартири: без ремонту / ремонт не завершений / потребує ремонту.

Кухня-студія, що поєднує простір для приготування їжі та зону відпочинку.
Балкон/лоджія для додаткового комфорту.
Санвузол роздільний.
Внутрішнє оздоблення: без оздоблення, є можливість реалізувати власний дизайн.
Зовнішнє утеплення для додаткової енергоефективності.
Будинок та інфраструктура:
Рік будівництва: 2021, новий житловий фонд.
Опалення: автономна котельня.
Під’їзд: домофон, охоронець, протипожежна система.
Закритий двір із обмеженим доступом.
У будинку є інтернет та мобільний зв’язок, навіть за відсутності світла.

Відсутність комісії для покупця.
Розташування в тихому зеленому районі, близькість до транспортної розв’язки та метро Академмістечко.
Ця квартира стане чудовим вибором для тих, хто шукає простір із можливістю реалізувати власний дизайн в новому житловому комплексі!

Телефонуйте для перегляду!