1  / 8
Продаж 2к квартири. 2%  Сертифікат! Ваучер! - фото 1
Продаж 2к квартири. 2%  Сертифікат! Ваучер! - фото 2
Продаж 2к квартири. 2%  Сертифікат! Ваучер! - фото 3
Продаж 2к квартири. 2%  Сертифікат! Ваучер! - фото 4
Продаж 2к квартири. 2%  Сертифікат! Ваучер! - фото 5
Продаж 2к квартири. 2%  Сертифікат! Ваучер! - фото 6
Продаж 2к квартири. 2%  Сертифікат! Ваучер! - фото 7
Продаж 2к квартири. 2%  Сертифікат! Ваучер! - фото 8

Продаж 2к квартири. 2% Сертифікат! Ваучер!

Буча

Пожаловаться
49 000 $
974 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5015544
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 50.3 м2
  • Площадь кухни 14.8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Свободная планировка 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
2-кімнатна квартира з вільним плануванням | Буча

Простора квартира у місті Буча, на стадії ремонту — ідеальний варіант, щоб завершити під себе.

Характеристики:
• Загальна площа: 50,3 м²
• Кухня: 14,8 м²
• Житлова: 29,7 м²
• Поверх: 1/3
• Суміжний санвузол
• Засклений балкон

Планування та стан:
• Вільне планування, відсутні несучі стіни
• Від забудовника були відокремлені кухня та санвузол
• Додатково власниками встановлено стіну — кімнату поділено на дві зони: окрема та прохідна
• Встановлений газовий котел та радіатори
• Розведена електропроводка
• Частково розведена сантехніка
• Є труба для облаштування теплої підлоги

Інфраструктура:
• Розвинений район
• Зупинка транспорту поруч
• Зручний виїзд до Києва
• Магазини, аптека
• Поліклініка
• Дитячі майданчики
• Дитячий садок — 4 хв пішки
• Школа — 7 хв пішки
• Залізничний вокзал — 15 хв
• Магазини NOVUS та ТЦ «Жираф» — 5 хв пішки

Умови угоди:
• Оформлення: 2%
• Тільки готівка

Телефонуйте для детальної інформації та перегляду.
Обратная связь
Анна
офлайн