Без комиссии
1  / 8
Продаж 2к квартира з ремонтом у Бучі | Сертифікат / Постанова /Без ком - фото 1
Продаж 2к квартира з ремонтом у Бучі | Сертифікат / Постанова /Без ком - фото 2
Продаж 2к квартира з ремонтом у Бучі | Сертифікат / Постанова /Без ком - фото 3
Продаж 2к квартира з ремонтом у Бучі | Сертифікат / Постанова /Без ком - фото 4
Продаж 2к квартира з ремонтом у Бучі | Сертифікат / Постанова /Без ком - фото 5
Продаж 2к квартира з ремонтом у Бучі | Сертифікат / Постанова /Без ком - фото 6
Продаж 2к квартира з ремонтом у Бучі | Сертифікат / Постанова /Без ком - фото 7
Продаж 2к квартира з ремонтом у Бучі | Сертифікат / Постанова /Без ком - фото 8

Продаж 2к квартира з ремонтом у Бучі | Сертифікат / Постанова /Без ком

Буча

Пожаловаться
56 000 $
1 047 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 31 марта 2026, ID: 4883555
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 53.5 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Ванна, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
ПІД ДЕРЖАВНІ ПРОГРАМИ! 2к квартира з ремонтом у Бучі | Сертифікат / Постанова

Буча, вул. Тарасівська

Продаж 2-кімнатної квартири з ремонтом, готова для проживання.

Загальна площа: 53 м²
Житлова: 30,5 м²
Поверх: 7 / 10

Квартира укомплектована:
- холодильник
- пральна машина
- посудомийна машина
- меблі
Важлива перевага — світло не відключають взагалі.

Зручна локація: поруч магазини, транспорт, вся необхідна інфраструктура.

Ціна: 56 000 $

Підходить під державні програми:
- житловий сертифікат
- постанова

Телефонуйте або пишіть для детальної інформації та перегляду.
Обратная связь
Aнатолій
офлайн