Без комиссии
1  / 15
Продаж 2к квартира метро Академмістечко 5хв цегляний будинок 2005 БЕЗ% - фото 1
Продаж 2к квартира метро Академмістечко 5хв цегляний будинок 2005 БЕЗ% - фото 2
Продаж 2к квартира метро Академмістечко 5хв цегляний будинок 2005 БЕЗ% - фото 3
Продаж 2к квартира метро Академмістечко 5хв цегляний будинок 2005 БЕЗ% - фото 4
Продаж 2к квартира метро Академмістечко 5хв цегляний будинок 2005 БЕЗ% - фото 5
Продаж 2к квартира метро Академмістечко 5хв цегляний будинок 2005 БЕЗ% - фото 6
Продаж 2к квартира метро Академмістечко 5хв цегляний будинок 2005 БЕЗ% - фото 7
Продаж 2к квартира метро Академмістечко 5хв цегляний будинок 2005 БЕЗ% - фото 8
Продаж 2к квартира метро Академмістечко 5хв цегляний будинок 2005 БЕЗ% - фото 9
Продаж 2к квартира метро Академмістечко 5хв цегляний будинок 2005 БЕЗ% - фото 10
Продаж 2к квартира метро Академмістечко 5хв цегляний будинок 2005 БЕЗ% - фото 11
Продаж 2к квартира метро Академмістечко 5хв цегляний будинок 2005 БЕЗ% - фото 12
Продаж 2к квартира метро Академмістечко 5хв цегляний будинок 2005 БЕЗ% - фото 13
Продаж 2к квартира метро Академмістечко 5хв цегляний будинок 2005 БЕЗ% - фото 14
Продаж 2к квартира метро Академмістечко 5хв цегляний будинок 2005 БЕЗ% - фото 15

Продаж 2к квартира метро Академмістечко 5хв цегляний будинок 2005 БЕЗ%

Киев, Святошинский

Пожаловаться
105 000 $
1 623 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 17 декабря 2025, ID: 4596312
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 64.7 м2
  • Площадь кухни 12.3 м2
  • Этаж
  • Этажность 23 
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Душевая кабина, Мебель на кухне, Консъерж, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонується до продажу простора та затишна 2-кімнатна квартира за адресою вул. Академіка Паладіна, 22.
Розташована на 6-му поверсі теплого цегляного будинку 2005 року побудови.

Квартира повністю мебльована та обладнана сучасною технікою: простора кухня з електроплитою, посудомийною машиною, мікрохвильовою піччю, тостером, телевізором, а також усім необхідним посудом та кухонним приладдям.

Для максимальної зручності є два окремі санвузли. В одному з них встановлена масажна душова кабіна-ванна, бойлер і тепла підлога.

У вітальні — великий двоспальний диван та телевізор із Smart TV, у спальні — комфортне двоспальне ліжко. У кожній кімнаті встановлено кондиціонери. Балкон з видом на проспект стане ідеальним місцем для ранкової кави чи вечірнього відпочинку.

Будинок розташований у Святошинському районі столиці, біля станції метро Академмістечко (кілька хвилин пішки). Поруч — зручні зупинки громадського транспорту (автобуси, маршрутки, тролейбуси), що забезпечують швидке сполучення з усіма районами Києва.

Навчальні заклади: у пішій доступності кілька дитячих садків та шкіл: