1  / 19
Продаж 2к кв Малиновського Оболонь Оболонський рн Героїв полку «Азов» - фото 1
Продаж 2к кв Малиновського Оболонь Оболонський рн Героїв полку «Азов» - фото 2
Продаж 2к кв Малиновського Оболонь Оболонський рн Героїв полку «Азов» - фото 3
Продаж 2к кв Малиновського Оболонь Оболонський рн Героїв полку «Азов» - фото 4
Продаж 2к кв Малиновського Оболонь Оболонський рн Героїв полку «Азов» - фото 5
Продаж 2к кв Малиновського Оболонь Оболонський рн Героїв полку «Азов» - фото 6
Продаж 2к кв Малиновського Оболонь Оболонський рн Героїв полку «Азов» - фото 7
Продаж 2к кв Малиновського Оболонь Оболонський рн Героїв полку «Азов» - фото 8
Продаж 2к кв Малиновського Оболонь Оболонський рн Героїв полку «Азов» - фото 9
Продаж 2к кв Малиновського Оболонь Оболонський рн Героїв полку «Азов» - фото 10
Продаж 2к кв Малиновського Оболонь Оболонський рн Героїв полку «Азов» - фото 11
Продаж 2к кв Малиновського Оболонь Оболонський рн Героїв полку «Азов» - фото 12
Продаж 2к кв Малиновського Оболонь Оболонський рн Героїв полку «Азов» - фото 13
Продаж 2к кв Малиновського Оболонь Оболонський рн Героїв полку «Азов» - фото 14
Продаж 2к кв Малиновського Оболонь Оболонський рн Героїв полку «Азов» - фото 15
Продаж 2к кв Малиновського Оболонь Оболонський рн Героїв полку «Азов» - фото 16
Продаж 2к кв Малиновського Оболонь Оболонський рн Героїв полку «Азов» - фото 17
Продаж 2к кв Малиновського Оболонь Оболонський рн Героїв полку «Азов» - фото 18
Продаж 2к кв Малиновського Оболонь Оболонський рн Героїв полку «Азов» - фото 19

Продаж 2к кв Малиновського Оболонь Оболонський рн Героїв полку «Азов»

Киев, Оболонский

Пожаловаться
212 000 $
2 718 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4891307
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 78 м2
  • Площадь кухни 13 м2
  • Этаж
  • Этажность 26 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
Описание
Продаж просторої 2-кімнатної квартири біля метро Оболонь | 78 м² | сучасний будинок 2015 року

Пропонується до продажу простора та функціональна 2-кімнатна квартира у сучасному монолітно-каркасному цегляному будинку 2015 року побудови за адресою: Київ, вул.

Героїв полку «Азов» (Маршала Малиновського), 8.

Будинок розташований у кількох хвилинах пішки від станції метро «Оболонь», що забезпечує швидке та зручне сполучення з іншими районами міста.

Квартира знаходиться на 6 поверсі 26-поверхового будинку.

Продумане планування забезпечує комфортне проживання та ефективне використання простору.

Функціональне планування квартири:
кухня-вітальня
дві окремі спальні з виходом на лоджію
санвузол
просторий коридор з місткими шафами
гардеробна

У квартирі виконаний якісний сучасний ремонт.

Встановлена система підігріву підлоги та охоронна сигналізація.

Житло повністю укомплектоване меблями та побутовою технікою — можна одразу заїжджати та жити без додаткових витрат.

Будинок має високий рівень комфорту та безпеки:
закрита територія
охорона та відеоспостереження
консьєрж
4 швидкісні ліфти OTIS
охайні та презентабельні під’їзди

На території комплексу облаштовано дитячі та спортивні майданчики, зони відпочинку, безкоштовну парковку біля будинку.

Поруч знаходиться паркова зона, Кирилівське озеро, церква.

Район має розвинену інфраструктуру: поруч розташовані торгово-розважальні центри «Dream Town» та «Metropolis», магазини, ресторани, школи та інші необхідні для комфортного життя об’єкти.

Зручне розташування, якісний будинок та готовність квартири до проживання роблять цю пропозицію чудовим варіантом як для власного проживання, так і для інвестиції.
Обратная связь
Іспірян Анна
офлайн
Похожие объявления
Продажа квартири-студії. Юридична 3 (лівий берег, район Кожемяки). Днепр 20
  • Трехкомнатная
  • 68 м2
  • 2 / 4 эт.
41 900 $
Продажа квартири-студії. Юридична 3 (лівий берег, район Кожемяки). 2\4 цегляний будинок, спецпроект. 68 м2 (кухня студія+ 2 кімнати і су роздільний і велика комірка). Всі меблі, що на фото, меблі всі окрім телевізора, пральної машинки. Висока стеля (вище 2.8 м), простора і світла. Всі фото відповідають дійсності Поблизу дитячий майданчик, школа через дорогу, сусіди з церквою. Запаркуватися не проблема Квартира в житті краще, ніж на фото. 41 900 торг 050 63 49 895, 093 47 15 722 Телефонуйте, відкриті до діалогу
Днепр
Продам Квартиру Тополь 2 3 поверх 9-ти поверхівки. Будинок на газу Днепр 11
  • Однокомнатная
  • 30 м2
  • 3 / 9 эт.
22 500 $
Продам Квартиру Тополь 2 3 поверх 9-ти поверхівки. Будинок на газу, опалення централізоване. При відключенях електрики не холодно. Новий ліфт, свіжий ремонт в під'їзді, ділянка з системою відведення води (підвал сухий) Квартира не кутова, вікна на сонячну сторону в двір на дитячий майданчик. В квартирі змінена електрика (заведно 2.5 квадрата замість 1 стандарта+ 25 АМ пакетнік), вікна МПО, балкон корзинка. Новий інверторний кондиціонер на площу в 40 м2 (осінню почищений і доданий фреон) Всі меблі і техніка залишаються - заберуть тільки особисті речі + комп'ютер. Заходь і живи. Гарна інфраструктура, в пішій доступності 2 школи + садочок, Сільпо, АТБ, ринок. Зупинки маршруток. В оренді 9000 грн (можна більше) 30.5 м2 21 500 долл без комісії для покупця. 050 63 49 895 093 471 57 22, Телефонуйте
Днепр
Продаж 1-к квартири вул. Петра Дегтяренка 22 Киев 3
  • Однокомнатная
  • 53.1 м2
  • 15 / 25 эт.
78 000 $
Продаж 1-к квартири вул. Петра Дегтяренка 22. З роздільним санвузлом. У квартирі зроблено євроремонт. З великим балконом. На балконі утеплена підлога. Індивідуальні лічильники на газ і електрику. Центральне водопостачання. З бойлером. Пропонується без меблів. 044 200 10 80
Киев, Оболонский
офлайн
Іспірян Анна
На сайте с 16 апреля 2020