1  / 19
Продаж 2 рівневої квартири Вишгород Шолуденка 18 А - фото 1
Продаж 2 рівневої квартири Вишгород Шолуденка 18 А - фото 2
Продаж 2 рівневої квартири Вишгород Шолуденка 18 А - фото 3
Продаж 2 рівневої квартири Вишгород Шолуденка 18 А - фото 4
Продаж 2 рівневої квартири Вишгород Шолуденка 18 А - фото 5
Продаж 2 рівневої квартири Вишгород Шолуденка 18 А - фото 6
Продаж 2 рівневої квартири Вишгород Шолуденка 18 А - фото 7
Продаж 2 рівневої квартири Вишгород Шолуденка 18 А - фото 8
Продаж 2 рівневої квартири Вишгород Шолуденка 18 А - фото 9
Продаж 2 рівневої квартири Вишгород Шолуденка 18 А - фото 10
Продаж 2 рівневої квартири Вишгород Шолуденка 18 А - фото 11
Продаж 2 рівневої квартири Вишгород Шолуденка 18 А - фото 12
Продаж 2 рівневої квартири Вишгород Шолуденка 18 А - фото 13
Продаж 2 рівневої квартири Вишгород Шолуденка 18 А - фото 14
Продаж 2 рівневої квартири Вишгород Шолуденка 18 А - фото 15
Продаж 2 рівневої квартири Вишгород Шолуденка 18 А - фото 16
Продаж 2 рівневої квартири Вишгород Шолуденка 18 А - фото 17
Продаж 2 рівневої квартири Вишгород Шолуденка 18 А - фото 18
Продаж 2 рівневої квартири Вишгород Шолуденка 18 А - фото 19

Продаж 2 рівневої квартири Вишгород Шолуденка 18 А

Вышгород

Пожаловаться
182 000 $
1 273 $ за м²
6 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 30 января 2026, ID: 4706610
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 143 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт Евроремонт 
Описание
Пропонується простора 2 Рівнева квартира за адресою Шолуденко 18 А. В квартирі найближчим часом будуть встановлені міжкімнатні двері та сантехніка. Загальна площа 144 кв.м. Квартира оформлена в світлих тонах. 2 санвузли. М
Обратная связь
Елена
офлайн