Без комиссии
1  / 20
Продаж 2-рівневої квартири, 3 окремі спальні, Данченка 32 Без коміссії - фото 1
Продаж 2-рівневої квартири, 3 окремі спальні, Данченка 32 Без коміссії - фото 2
Продаж 2-рівневої квартири, 3 окремі спальні, Данченка 32 Без коміссії - фото 3
Продаж 2-рівневої квартири, 3 окремі спальні, Данченка 32 Без коміссії - фото 4
Продаж 2-рівневої квартири, 3 окремі спальні, Данченка 32 Без коміссії - фото 5
Продаж 2-рівневої квартири, 3 окремі спальні, Данченка 32 Без коміссії - фото 6
Продаж 2-рівневої квартири, 3 окремі спальні, Данченка 32 Без коміссії - фото 7
Продаж 2-рівневої квартири, 3 окремі спальні, Данченка 32 Без коміссії - фото 8
Продаж 2-рівневої квартири, 3 окремі спальні, Данченка 32 Без коміссії - фото 9
Продаж 2-рівневої квартири, 3 окремі спальні, Данченка 32 Без коміссії - фото 10
Продаж 2-рівневої квартири, 3 окремі спальні, Данченка 32 Без коміссії - фото 11
Продаж 2-рівневої квартири, 3 окремі спальні, Данченка 32 Без коміссії - фото 12
Продаж 2-рівневої квартири, 3 окремі спальні, Данченка 32 Без коміссії - фото 13
Продаж 2-рівневої квартири, 3 окремі спальні, Данченка 32 Без коміссії - фото 14
Продаж 2-рівневої квартири, 3 окремі спальні, Данченка 32 Без коміссії - фото 15
Продаж 2-рівневої квартири, 3 окремі спальні, Данченка 32 Без коміссії - фото 16
Продаж 2-рівневої квартири, 3 окремі спальні, Данченка 32 Без коміссії - фото 17
Продаж 2-рівневої квартири, 3 окремі спальні, Данченка 32 Без коміссії - фото 18
Продаж 2-рівневої квартири, 3 окремі спальні, Данченка 32 Без коміссії - фото 19
Продаж 2-рівневої квартири, 3 окремі спальні, Данченка 32 Без коміссії - фото 20

Продаж 2-рівневої квартири, 3 окремі спальні, Данченка 32 Без коміссії

Киев, Подольский

Пожаловаться
136 000 $
1 214 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5011593
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 112 м2
  • Площадь кухни 21 м2
  • Этаж 16 
  • Этажность 17 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Пентхаус 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається стильна 2-рівнева 3-кімнатна квартира з якісним ремонтом у ЖК “Новомостицько-Замковецький” Без коміссії! Можливий продаж по держ програмам!

вул. Данченка, 32
112 кв.м
16–17 поверхи

Шикарна квартира для сім’ї, яка цінує комфорт, сучасний дизайн та продумані деталі!

Планування:

1-й рівень – простора кухня-вітальня для сімейних вечорів та прийому гостей, зручний гостьовий санвузол.

2-й рівень – три спальні: дві дитячі та батьківська спальня з власною гардеробною, окрема пральна кімната та другий санвузол.

Переваги квартири:

Якісний сучасний ремонт у світлих тонах

Тепла підлога скрізь, де плитка – для максимального комфорту

Вікна з красивим краєвидом на місто

Функціональне планування, ідеальне для сім’ї

Новий будинок із підземним паркінгом, який може слугувати також укриттям

Поруч – школи, дитячі садки, магазини, зручна транспортна розв’язка

Ця квартира поєднує затишок приватного будинку та комфорт сучасного ЖК. Тут легко уявити щасливе сімейне життя!
Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд!
Обратная связь
Олексій
офлайн