1  / 20
Продаж 2-рівневого пентхаусу 135м² Саперне Поле 3. Вид на фонтани - фото 1
Продаж 2-рівневого пентхаусу 135м² Саперне Поле 3. Вид на фонтани - фото 2
Продаж 2-рівневого пентхаусу 135м² Саперне Поле 3. Вид на фонтани - фото 3
Продаж 2-рівневого пентхаусу 135м² Саперне Поле 3. Вид на фонтани - фото 4
Продаж 2-рівневого пентхаусу 135м² Саперне Поле 3. Вид на фонтани - фото 5
Продаж 2-рівневого пентхаусу 135м² Саперне Поле 3. Вид на фонтани - фото 6
Продаж 2-рівневого пентхаусу 135м² Саперне Поле 3. Вид на фонтани - фото 7
Продаж 2-рівневого пентхаусу 135м² Саперне Поле 3. Вид на фонтани - фото 8
Продаж 2-рівневого пентхаусу 135м² Саперне Поле 3. Вид на фонтани - фото 9
Продаж 2-рівневого пентхаусу 135м² Саперне Поле 3. Вид на фонтани - фото 10
Продаж 2-рівневого пентхаусу 135м² Саперне Поле 3. Вид на фонтани - фото 11
Продаж 2-рівневого пентхаусу 135м² Саперне Поле 3. Вид на фонтани - фото 12
Продаж 2-рівневого пентхаусу 135м² Саперне Поле 3. Вид на фонтани - фото 13
Продаж 2-рівневого пентхаусу 135м² Саперне Поле 3. Вид на фонтани - фото 14
Продаж 2-рівневого пентхаусу 135м² Саперне Поле 3. Вид на фонтани - фото 15
Продаж 2-рівневого пентхаусу 135м² Саперне Поле 3. Вид на фонтани - фото 16
Продаж 2-рівневого пентхаусу 135м² Саперне Поле 3. Вид на фонтани - фото 17
Продаж 2-рівневого пентхаусу 135м² Саперне Поле 3. Вид на фонтани - фото 18
Продаж 2-рівневого пентхаусу 135м² Саперне Поле 3. Вид на фонтани - фото 19
Продаж 2-рівневого пентхаусу 135м² Саперне Поле 3. Вид на фонтани - фото 20

Продаж 2-рівневого пентхаусу 135м² Саперне Поле 3. Вид на фонтани

Киев, Печерский

Пожаловаться
590 000 $
4 370 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 мая 2026, ID: 5031725
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 135 м2
  • Площадь кухни 30 м2
  • Этаж 14 
  • Этажность 15 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
ЕТАЛОН ПРЕМІАЛЬНОГО ЖИТТЯ: ДВОРІВНЕВИЙ ПЕНТХАУС ІЗ ТЕРАСОЮ В «БУЛЬВАРІ ФОНТАНІВ»!

Пропонується до продажу ексклюзивний видовий пентхаус за адресою вул. Саперне Поле, 3. Це житло створене для тих, хто цінує гармонію натуральних матеріалів, високі технології та приватний простір під відкритим небом.

УНІКАЛЬНІСТЬ ТА АВТОРСЬКИЙ ДИЗАЙН:

Матеріали De Luxe: Підлога з американського горіха, гвинтові сходи та підвіконня з мармуру, стіни вкриті натуральною восковою штукатуркою.

Тераса мрії (39 м²): Має скляний навіс, власну акустичну систему, виведення води та систему підігріву взимку, що дозволяє насолоджуватися краєвидами цілий рік.

Технологічний комфорт: Акустична система по всій квартирі (керування в кожній зоні), автоматичні дерев'яні ролети, датчики на всіх радіаторах та охоронна система.

Функціональне планування (135 м² + тераса):

1-й рівень: Простора вітальня, кухня із розсувною скляною системою, санвузол із ванною Kaldewei, пральня та 2 балкони зі скляним навісом.

2-й рівень: Велика спальна кімната, санвузол із душовою кабіною, містка вбиральня з сейфом та вихід на розкішну терасу.

ПРЕМІАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ:

Кухня та побут: Техніка Siemens (плита, духовка, посудомийка), холодильник Bosch, стільниця з натурального каменю.

Клімат: Кондиціонери Mitsubishi, фільтри грубого очищення води.

Сантехніка: Geberit, Keramag, Cielo, Hansgrohe.

ПРО КОМПЛЕКС:
«Бульвар Фонтанів» — це концепція «City Resort» у центрі Києва: закрита територія, 150-метрова алея фонтанів, трирівневий підземний паркінг, цілодобова охорона та власна лаунж-зона на даху для мешканців.

Запрошуємо вас на перегляд об'єкта, де кожна деталь є витвором мистецтва!
Телефонуйте для запису. Експерт компанії The Capital.

# 3 1 5 9 1 6 5 3 4 7
Обратная связь
Максим
офлайн
Похожие объявления
Продаж Ваучер, Житловий сертифікат 1-к кв ЖК Lizrome В. Гаджеги до центру 7 хвилин пішки! Ужгород топ 7
  • Однокомнатная
  • 42.59 м2
  • 8 / 9 эт.
52 484 $ Без комиссии
Продаж сучасної 1-к кв ЖК Lizrome вул. В. Гаджеги до центру 7 хвилин пішки! ЖК Lizrome, вул. В. Гаджеги поруч з центром Загальна площа – 42.59 м² Простора кухня-вітальня 17.37 м² з виходом на терасу Окрема спальня – 13,38 м² Комфортний 8-й поверх з видом на променаду! Квартира передається з якісною підготовкою під ремонт: двоконтурний газовий котел, індивідуальне газове опалення, встановлені радіатори, чистова стяжка підлоги, штукатурка стін, надійні вхідні двері, лічильники на воду, газ та електроенергію. Або з якісним ремонтом під заселення. ЖК Lizrome – справжнє "місто в місті" Тут продумано все для комфортного життя: підземний паркінг, сучасне бомбосховище, цілодобова охорона території, комерційна інфраструктура на території комплексу, місця для відпочинку та занять спортом, Ідеальна локація Всього за кілька хвилин пішки: парк Боздош та набережна, McDonald's, супермаркети та торгові центри, кав'ярні та ресторани, школи та дитячі садочки, зупинки громадського транспорту, автомийка та СТО. Ціна – 52484 $ Без комісії для покупця Без зайвих витрат Діють вигідні умови придбання: • знижки при 100% оплаті • безвідсоткова розстрочка до 2 років • програми єОселя, єВідновлення, Житловий ваучер Квартира ідеально підходить як для власного проживання, так і для вигідної інвестиції з подальшою здачею в оренду. Телефонуйте вже сьогодні та дізнайтеся всі деталі. Залишилось 2 квартири!
Ужгород
Продам 2х комнатную квартиру в Лузановке Одесса 6
  • Двухкомнатная
  • 40 м2
  • 4 / 5 эт.
16 500 $
Предлагается к продаже 2х комнатная квартира в курортном районе города Одессы. Расположена на 4м этаже крепкого кирпичного дома. Выполнен капитальный ремонт. Входная бронированная дверь, метало-пластиковые окна. Сан.Узел т/душ. Встроенная кухня. Мебель и бытовая техника по договорённости. Отличное месторасположение. Тихий дворик. В шаговой доступности: Торговые Центры"АТБ". "МЕТРО"; Школа; Детский садик; Парковая зона; Море с ухоженными пляжами через дорогу... Транспортная развязка во ВСЕ районы города... Цена 16 500у.е.
Одесса
Продам 2х комнатную кв-ру, на пр.Добровольского Одесса 7
  • Однокомнатная
  • 48 м2
  • 4 / 5 эт.
20 000 $
Предлагается к продаже 2х комнатная кв-ра, второй ряд от пр.Добровольского. Расположена на 4м этаже крепкого, кирпичного дома, общей площадью 48кв.м. Просторные, светлые комнаты. Квартира в отличном состоянии. Идеальный вариант для тех, кто не хочет тратить свои время и деньги на ремонт!!! Отличное месторасположение. В шаговой доступности: Парковая Зона - Крымский бульвар. 2 Школы; Детские садики; Торгово-Развлекательные Центры; Рынки… Транспортная развязка во все р-ны города... Цена 20 000у.е.
Одесса
офлайн
Максим
На сайте с 16 апреля 2020