Без комиссии
1  / 18
Продаж 2 поверхового таунхауса з ділянкою на 4.4 сотки, 157 кв. м - фото 1
Продаж 2 поверхового таунхауса з ділянкою на 4.4 сотки, 157 кв. м - фото 2
Продаж 2 поверхового таунхауса з ділянкою на 4.4 сотки, 157 кв. м - фото 3
Продаж 2 поверхового таунхауса з ділянкою на 4.4 сотки, 157 кв. м - фото 4
Продаж 2 поверхового таунхауса з ділянкою на 4.4 сотки, 157 кв. м - фото 5
Продаж 2 поверхового таунхауса з ділянкою на 4.4 сотки, 157 кв. м - фото 6
Продаж 2 поверхового таунхауса з ділянкою на 4.4 сотки, 157 кв. м - фото 7
Продаж 2 поверхового таунхауса з ділянкою на 4.4 сотки, 157 кв. м - фото 8
Продаж 2 поверхового таунхауса з ділянкою на 4.4 сотки, 157 кв. м - фото 9
Продаж 2 поверхового таунхауса з ділянкою на 4.4 сотки, 157 кв. м - фото 10
Продаж 2 поверхового таунхауса з ділянкою на 4.4 сотки, 157 кв. м - фото 11
Продаж 2 поверхового таунхауса з ділянкою на 4.4 сотки, 157 кв. м - фото 12
Продаж 2 поверхового таунхауса з ділянкою на 4.4 сотки, 157 кв. м - фото 13
Продаж 2 поверхового таунхауса з ділянкою на 4.4 сотки, 157 кв. м - фото 14
Продаж 2 поверхового таунхауса з ділянкою на 4.4 сотки, 157 кв. м - фото 15
Продаж 2 поверхового таунхауса з ділянкою на 4.4 сотки, 157 кв. м - фото 16
Продаж 2 поверхового таунхауса з ділянкою на 4.4 сотки, 157 кв. м - фото 17
Продаж 2 поверхового таунхауса з ділянкою на 4.4 сотки, 157 кв. м - фото 18

Продаж 2 поверхового таунхауса з ділянкою на 4.4 сотки, 157 кв. м

Новые Петровцы

Пожаловаться
135 000 $
860 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 22 октября 2025, ID: 4410543
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Тип дома Таунхаус 
  • Комнат
  • Общая площадь 157 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 4.4 сот.
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Балкон, Терраса, Гараж, Автоматические ворота, Подсобные помещения, Автономный электро генератор 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Канализация септик, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонується для продажу 2 приватні будинки на одній ділянці за ціною 1 будинку для тих, хто мріє проживати у приватному будинку, але мати усі переваги проживання у місті!

Продається готовий для проживання будинок-таунхаус 157 кв. м з гаражем + гостьовий будинок (35 кв.м) із сауною у с. Нові Петрівці (Межигір'я).

Переваги: близькість до Києва (8 км), 2 траси, що ведуть до Києва (ст. метро Героїв Дніпра та пл. Шевченка), до центру Вишгорода 3 км. У пішій доступності є автобусна зупинка, супермаркет NOVUS (150 м), Нова пошта (100 м), ландшафтний парк «Межигір'я» (1500 м).

Косметичний ремонт 2022 року (нові шпалери, міжкімнатні двері, сантехніка), нова кухня та кухонна техніка. Ділянка 4,4 сотки із доглянутим газоном з автоматичним поливом. Закрита літня тераса (45 кв. м) із зоною барбекю. Місце для паркування 2+1 автомобілів та теплий гараж, автоматичні ворота, своя свердловина 100 м, дизельний генератор 16 кВт.

У будинку 3 спальні (20 кв. м, 21 кв. м та 15 кв. м), оснащені інверторними кондиціонерами, кухня-студіо-вітальня (41 кв. м), 2 санвузли, вбиральня, гардеробна кімната. Індивідуальне опалення (двоконтурний газовий котел), тепла підлога на першому поверсі, оптико-волоконний інтернет (GPON), супутникове ТБ, домофон.