Без комиссии
1  / 19
Продаж 2 поверхового таунхауса з ділянкою 3.26 сотки - фото 1
Продаж 2 поверхового таунхауса з ділянкою 3.26 сотки - фото 2
Продаж 2 поверхового таунхауса з ділянкою 3.26 сотки - фото 3
Продаж 2 поверхового таунхауса з ділянкою 3.26 сотки - фото 4
Продаж 2 поверхового таунхауса з ділянкою 3.26 сотки - фото 5
Продаж 2 поверхового таунхауса з ділянкою 3.26 сотки - фото 6
Продаж 2 поверхового таунхауса з ділянкою 3.26 сотки - фото 7
Продаж 2 поверхового таунхауса з ділянкою 3.26 сотки - фото 8
Продаж 2 поверхового таунхауса з ділянкою 3.26 сотки - фото 9
Продаж 2 поверхового таунхауса з ділянкою 3.26 сотки - фото 10
Продаж 2 поверхового таунхауса з ділянкою 3.26 сотки - фото 11
Продаж 2 поверхового таунхауса з ділянкою 3.26 сотки - фото 12
Продаж 2 поверхового таунхауса з ділянкою 3.26 сотки - фото 13
Продаж 2 поверхового таунхауса з ділянкою 3.26 сотки - фото 14
Продаж 2 поверхового таунхауса з ділянкою 3.26 сотки - фото 15
Продаж 2 поверхового таунхауса з ділянкою 3.26 сотки - фото 16
Продаж 2 поверхового таунхауса з ділянкою 3.26 сотки - фото 17
Продаж 2 поверхового таунхауса з ділянкою 3.26 сотки - фото 18
Продаж 2 поверхового таунхауса з ділянкою 3.26 сотки - фото 19

Продаж 2 поверхового таунхауса з ділянкою 3.26 сотки

Волчинец

Пожаловаться
125 000 $
962 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 17 апреля 2026, ID: 4937238
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Тип дома Таунхаус 
  • Комнат
  • Общая площадь 130 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 3.26 сот.
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Комфорт Балкон, Терраса, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Подсобные помещения 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Просторий двоповерховий таунхаус у тихій і затишній локації Івано-Франківська з рідкісним для міської нерухомості бонусом: живим видом на пагорби прямо з балкона.

Комунікації підключені, можна починати ремонт одразу і втілити власний дизайн без жодних обмежень.

Планування 130.6 м²:
1 поверх 67.1 м²:
· Кухня-студія 31.9 м² простір для великої родини або відкритих вечорів
· Простора вітальня замість гаража нестандартно і зручно
· Санвузол
· Прямий вихід у власний двір
· Висота стелі 2.8 м відчуття повітря і простору
2 поверх 63.5 м²:
· Три комфортні спальні
· Балкон із панорамним видом на Вовчинецькі пагорби
· Санвузол
· Висота стелі 2.72.75 м
Двір і паркування:
· На подвір'ї вільно розміщуються 2 автомобілі
· Власна закрита територія простір для відпочинку, барбекю, дитячих ігор

Інфраструктура все поруч:
· ТЦ «Велес» та ТЦ «Метро»
· Школа та дитячий садок
· Зупинка громадського транспорту

Технічний стан:
· Усі міські комунікації підключені: газ, вода, електрика
· Стан без ремонту: чиста коробка, готова до ваших ідей
· Можливість обрати будь-яке оздоблення, матеріали та планування під себе

Цей таунхаус для тих, хто хоче жити в місті, але прокидатись із видом на природу та чути спів птахів за вікном. Простір, тиша і природа без компромісів із зручністю.