1  / 16
Продаж 2-кімнатної сталінки на Подолі | Юрківська | Тараса Шевченка - фото 1
Продаж 2-кімнатної сталінки на Подолі | Юрківська | Тараса Шевченка - фото 2
Продаж 2-кімнатної сталінки на Подолі | Юрківська | Тараса Шевченка - фото 3
Продаж 2-кімнатної сталінки на Подолі | Юрківська | Тараса Шевченка - фото 4
Продаж 2-кімнатної сталінки на Подолі | Юрківська | Тараса Шевченка - фото 5
Продаж 2-кімнатної сталінки на Подолі | Юрківська | Тараса Шевченка - фото 6
Продаж 2-кімнатної сталінки на Подолі | Юрківська | Тараса Шевченка - фото 7
Продаж 2-кімнатної сталінки на Подолі | Юрківська | Тараса Шевченка - фото 8
Продаж 2-кімнатної сталінки на Подолі | Юрківська | Тараса Шевченка - фото 9
Продаж 2-кімнатної сталінки на Подолі | Юрківська | Тараса Шевченка - фото 10
Продаж 2-кімнатної сталінки на Подолі | Юрківська | Тараса Шевченка - фото 11
Продаж 2-кімнатної сталінки на Подолі | Юрківська | Тараса Шевченка - фото 12
Продаж 2-кімнатної сталінки на Подолі | Юрківська | Тараса Шевченка - фото 13
Продаж 2-кімнатної сталінки на Подолі | Юрківська | Тараса Шевченка - фото 14
Продаж 2-кімнатної сталінки на Подолі | Юрківська | Тараса Шевченка - фото 15
Продаж 2-кімнатної сталінки на Подолі | Юрківська | Тараса Шевченка - фото 16

Продаж 2-кімнатної сталінки на Подолі | Юрківська | Тараса Шевченка

Киев, Подольский

Пожаловаться
98 000 $
1 782 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 4 февраля 2026, ID: 4729394
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 55 м2
  • Площадь кухни 16 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
Описание
Локація: Подільський район, вул. Юрківська

Історичний і один з найатмосферніших районів Києва з розвиненою інфраструктурою та зручним транспортним сполученням.

Про будинок:
- класична сталінка з товстими цегляними стінами
- високі стелі, гарна тепло- та шумоізоляція
- охайний під’їзд
- тихий зелений двір
- доглянута прибудинкова територія

Про квартиру:

- квартира з якісним ремонтом
- повністю мебльована, готова до проживання
- укомплектована всією необхідною побутовою технікою:
- холодильник, плита, бойлер, пральна машина
- двостороннє планування
- дві окремі спальні
- простора кухня
- вікна виходять у тихий зелений двір та на вул. Юрківську
- місткі шафи-купе
- якісні дерев’яні склопакети
- просторий балкон

Інфраструктура та транспорт:

- 5 хвилин пішки до метро «Тараса Шевченка»
- поруч супермаркети, кафе, ресторани, школи, садочки
- щоп’ятниці неподалік проходить продуктовий ярмарок зі свіжими овочами та фруктами
- зручний виїзд до центру міста

Поділ — ідеальне поєднання історії, комфорту та міського ритму життя

Умови продажу:

- документи понад 3 роки
- власник особисто присутній на угоді
- можливий готівковий та безготівковий розрахунок

Квартира ідеально підійде для поціновувачів якісного житла в історичному центрі Києва.
Обратная связь
Анастасія
офлайн