1  / 20
Продаж 2-кімнатної квартири/вул. Заболотного Академіка/ЖК Теремки - фото 1
Продаж 2-кімнатної квартири/вул. Заболотного Академіка/ЖК Теремки - фото 2
Продаж 2-кімнатної квартири/вул. Заболотного Академіка/ЖК Теремки - фото 3
Продаж 2-кімнатної квартири/вул. Заболотного Академіка/ЖК Теремки - фото 4
Продаж 2-кімнатної квартири/вул. Заболотного Академіка/ЖК Теремки - фото 5
Продаж 2-кімнатної квартири/вул. Заболотного Академіка/ЖК Теремки - фото 6
Продаж 2-кімнатної квартири/вул. Заболотного Академіка/ЖК Теремки - фото 7
Продаж 2-кімнатної квартири/вул. Заболотного Академіка/ЖК Теремки - фото 8
Продаж 2-кімнатної квартири/вул. Заболотного Академіка/ЖК Теремки - фото 9
Продаж 2-кімнатної квартири/вул. Заболотного Академіка/ЖК Теремки - фото 10
Продаж 2-кімнатної квартири/вул. Заболотного Академіка/ЖК Теремки - фото 11
Продаж 2-кімнатної квартири/вул. Заболотного Академіка/ЖК Теремки - фото 12
Продаж 2-кімнатної квартири/вул. Заболотного Академіка/ЖК Теремки - фото 13
Продаж 2-кімнатної квартири/вул. Заболотного Академіка/ЖК Теремки - фото 14
Продаж 2-кімнатної квартири/вул. Заболотного Академіка/ЖК Теремки - фото 15
Продаж 2-кімнатної квартири/вул. Заболотного Академіка/ЖК Теремки - фото 16
Продаж 2-кімнатної квартири/вул. Заболотного Академіка/ЖК Теремки - фото 17
Продаж 2-кімнатної квартири/вул. Заболотного Академіка/ЖК Теремки - фото 18
Продаж 2-кімнатної квартири/вул. Заболотного Академіка/ЖК Теремки - фото 19
Продаж 2-кімнатної квартири/вул. Заболотного Академіка/ЖК Теремки - фото 20

Продаж 2-кімнатної квартири/вул. Заболотного Академіка/ЖК Теремки

Киев, Голосеевский

Пожаловаться
123 000 $
1 685 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4891271
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 73 м2
  • Площадь кухни 21.4 м2
  • Этаж 23 
  • Этажность 24 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Сигнализация, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж видової 2-кімнатної квартири в ЖК «Теремки»
вул. Академіка Заболотного, 15В
123 000 $

Квартира для тих, хто мріяв про новобудову біля парку та цінує комфорт, простір і панорамні види.

Планування та наповнення:
2 роздільні кімнати
Кухня з повною комплектацією (посудомийна машина, великий місткий холодильник, вбудована микрохвилівка, камін, з яким дуже затишно взимку; встановлено зворотній осмос)

2 санвузли
Балкон
Панорамні вікна, багато світла та види, які закохують з першого погляду
Дуже практичне та продумане планування
Усе, що є на фото — залишається
Повністю укомплектована меблями та побутовою технікою

У комплексі - своя котельня.

Інфраструктура:
Поруч – Голосіївський парк, парк «Феофанія», музей Пирогово, парк розваг ВДНГ. На території Голосіївського лісу, що примикає до комплексу, облаштовано велику ігрову зону для дітей та місце відпочинку для дорослих (з альтанками).

Зупинка громадського транспорту знаходиться прямо біля будинку, що дуже зручно.

Це квартира, куди можна заїхати одразу після угоди — без ремонту, без зайвих витрат, без компромісів.
Обратная связь