Без комиссии
1  / 1
Продаж 2-кімнатної квартири(чешка) під ремонт у м. Борислав! - фото 1

Продаж 2-кімнатної квартири(чешка) під ремонт у м. Борислав!

Борислав

Пожаловаться
25 000 $
475 $ за м²
12 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4876282
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 52.6 м2
  • Площадь кухни 6.9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Чешка 
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Описание

Мрієш про власне житло у затишному районі?
Тоді ця пропозиція саме для тебе!

Адреса: м. Борислав, вул. В. Великого
Поверх: 2 із 9
Планування: дуже тепла і світла квартира

2 роздільні кімнати — ідеально для родини або пари
Опалення відрізане від центрального, що дає можливість встановлення власного газового чи електричного опалення.
Загальна площа: 52,6 м²
Житлова площа: 27.8 м²

Ціна: лише 25 000 $

інвестиції під оренду

Телефонуйте або пишіть у приват — домовимось про перегляд!
Не втрать шанс придбати власне житло у Бориславі за доступною ціною!

Деталі за телефоном:

Йок Іван — Ваш ріелтор

Працюємо з усіма видами фінансування:
Житлові сертифікати (ЄВідновлення)
Кредитування під 3–7 % (ЄОселя)
Консультація + допомога в оформленні документів

Маєте власну нерухомість для продажу чи оренди?
Телефонуйте — допоможу швидко та вигідно!
Обратная связь
Іван
офлайн