1  / 11
Продаж 2 кімнатної квартири ЖК Нова Англія, Голосіївський район, вул. Максимовича 26в - фото 1
Продаж 2 кімнатної квартири ЖК Нова Англія, Голосіївський район, вул. Максимовича 26в - фото 2
Продаж 2 кімнатної квартири ЖК Нова Англія, Голосіївський район, вул. Максимовича 26в - фото 3
Продаж 2 кімнатної квартири ЖК Нова Англія, Голосіївський район, вул. Максимовича 26в - фото 4
Продаж 2 кімнатної квартири ЖК Нова Англія, Голосіївський район, вул. Максимовича 26в - фото 5
Продаж 2 кімнатної квартири ЖК Нова Англія, Голосіївський район, вул. Максимовича 26в - фото 6
Продаж 2 кімнатної квартири ЖК Нова Англія, Голосіївський район, вул. Максимовича 26в - фото 7
Продаж 2 кімнатної квартири ЖК Нова Англія, Голосіївський район, вул. Максимовича 26в - фото 8
Продаж 2 кімнатної квартири ЖК Нова Англія, Голосіївський район, вул. Максимовича 26в - фото 9
Продаж 2 кімнатної квартири ЖК Нова Англія, Голосіївський район, вул. Максимовича 26в - фото 10
Продаж 2 кімнатної квартири ЖК Нова Англія, Голосіївський район, вул. Максимовича 26в - фото 11

Продаж 2 кімнатної квартири ЖК Нова Англія, Голосіївський район, вул. Максимовича 26в

Киев, Голосеевский

Пожаловаться
146 000 $
2 378 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 6 мая 2026, ID: 5000969
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 61.4 м2
  • Площадь кухни 16.5 м2
  • Этаж 17 
  • Этажность 19 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Тип стен Панельный 
Описание
Без комісії для покупця продаж 2к квартири 61,4 м² в ЖК «Нова Англія», будинок «Брайтон», вул. Михайла Максимовича, 24, котра розташована на 17 поверсі 21-поверхового будинку.

Функціональне планування квартири включає простору кухню-вітальню, окрему спальню, кабінет, санвузол та гардеробну кімнату. Ремонт виконаний у сучасному стилі з акцентом на комфорт та практичність. Основна спальня облаштована зручним двоспальним ліжком, місткою шафою та окремою зоною для макіяжу, що створює атмосферу затишку та приватності.

Друга кімната може слугувати як кабінет або гостьова спальня — тут розміщено диван, робочий стіл та шафа для зберігання речей. Квартира має панорамні вікна з приємним видом у тихий внутрішній двір комплексу. Завдяки цьому у квартирі завжди комфортно та спокійно.

Кухня-вітальня грамотно зонована на простір для приготування їжі та зону відпочинку. Квартира повністю укомплектована необхідними меблями та технікою: встановлено кондиціонер, холодильник, варильну поверхню, духову шафу, кондиціонер, облаштовано обідню зону та місце для відпочинку.

Окрему увагу заслуговує гардеробна кімната, яка забезпечує багато місця для зберігання речей, а також вміщує в свій простір бойлер та пральну машину. Санвузол суміжний, виконаний у сучасному стилі та обладнаний душовою кабіною.

Двір облаштований прогулянковими зонами, місцями для відпочинку та фонтанами, що створює особливий рівень комфорту для мешканців. Будинок розташовується в середині комплексу. Розташування комплексу є дуже вдалим за рахунок чудової інфраструктури, та швидкого доступу до центра міста (Всього 15 хвилин на авто), в 10-ти хвилинах знаходиться станція метро «Васильківська».