1  / 15
Продаж 2-кімнатної квартири з власним подвірʼям початок міста - фото 1
Продаж 2-кімнатної квартири з власним подвірʼям початок міста - фото 2
Продаж 2-кімнатної квартири з власним подвірʼям початок міста - фото 3
Продаж 2-кімнатної квартири з власним подвірʼям початок міста - фото 4
Продаж 2-кімнатної квартири з власним подвірʼям початок міста - фото 5
Продаж 2-кімнатної квартири з власним подвірʼям початок міста - фото 6
Продаж 2-кімнатної квартири з власним подвірʼям початок міста - фото 7
Продаж 2-кімнатної квартири з власним подвірʼям початок міста - фото 8
Продаж 2-кімнатної квартири з власним подвірʼям початок міста - фото 9
Продаж 2-кімнатної квартири з власним подвірʼям початок міста - фото 10
Продаж 2-кімнатної квартири з власним подвірʼям початок міста - фото 11
Продаж 2-кімнатної квартири з власним подвірʼям початок міста - фото 12
Продаж 2-кімнатної квартири з власним подвірʼям початок міста - фото 13
Продаж 2-кімнатної квартири з власним подвірʼям початок міста - фото 14
Продаж 2-кімнатної квартири з власним подвірʼям початок міста - фото 15

Продаж 2-кімнатної квартири з власним подвірʼям початок міста

Борисполь

Пожаловаться
65 000 $
871 $ за м²
5 просмотров объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 декабря 2025, ID: 4535508
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 74.6 м2
  • Площадь кухни 23.5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
Описание
Пропонуємо вашіц увазі продаж затишної частини будинку з власнимподвірʼям в місті Бориспіль (початок міста)
Пропонується до продажу затишна частина цегляного будинку з якісним ремонтом та утепленим фасадом.

2 кімнати
Простора кухня з сучасним гарнітуром
Вітальня з діючим каміном – ідеальне місце для родинних вечорів
Санвузол у плитці, нова сантехніка

Утеплений фасад, енергозберігаючі вікна

Будинок доглянутий, з сучасним інтер’єром: стильна кухня, простора вітальня, світлі кімнати. Є облаштоване подвір’я з місцем для відпочинку та паркування.

Зручна локація – початок Борисполя, поруч магазини, зупинки транспорту, школа та дитячий садок.
Загальна площа – 74,6 м²
Земельна ділянка з виходом у двір

Цей варіант чудово підійде для сім’ї, яка цінує комфорт, затишок та життя у власному будинку з усіма міськими зручностями.
Додатково покупцем оплачується комісія за послуги агенції нерухомості в розмірі 5%.
Обратная связь
Наталія Рибіцька
офлайн