Без комиссии
1  / 8
Продаж 2-кімнатної квартири з ремонтом в Бучі Сертифікат держ програми - фото 1
Продаж 2-кімнатної квартири з ремонтом в Бучі Сертифікат держ програми - фото 2
Продаж 2-кімнатної квартири з ремонтом в Бучі Сертифікат держ програми - фото 3
Продаж 2-кімнатної квартири з ремонтом в Бучі Сертифікат держ програми - фото 4
Продаж 2-кімнатної квартири з ремонтом в Бучі Сертифікат держ програми - фото 5
Продаж 2-кімнатної квартири з ремонтом в Бучі Сертифікат держ програми - фото 6
Продаж 2-кімнатної квартири з ремонтом в Бучі Сертифікат держ програми - фото 7
Продаж 2-кімнатної квартири з ремонтом в Бучі Сертифікат держ програми - фото 8

Продаж 2-кімнатної квартири з ремонтом в Бучі Сертифікат держ програми

Буча

Пожаловаться
54 000 $
1 019 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 31 марта 2026, ID: 4886467
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 53 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається простора двокімнатна квартира в місті Буча по вулиці Тарасівська. Квартира розташована у цегляному будинку 2012 року побудови. Житловий фонд 2011–2020 років. Гарний варіант для власного проживання або вигідної інвестиції під оренду.

Загальна площа квартири має зручне та практичне планування. Дві окремі кімнати площею 19 м² та 12 м², роздільний санвузол, що ідеально підходить для сім’ї. Окрема кухня 8 м² повністю укомплектована меблями та побутовою технікою: посудомийна машина, пральна машина, духова шафа, варильна поверхня, холодильник.

У квартирі виконаний якісний ремонт, квартира продається з меблями та технікою. Проведений газ. Будинок знаходиться на лінії залізниці, тому електропостачання стабільне і світло не вимикають.

Будинок теплий, з ліфтом та доглянутою прибудинковою територією. Є балкон або лоджія, паркувальні місця для автомобіля.

Район з дуже розвиненою інфраструктурою. У пішій доступності ліцей №3, дитячі садки, школа, дитячі розвиваючі центри. Поруч супермаркети АТБ, магазини EVA, Пчілка, ринок, аптеки, кафе та інші необхідні сервіси. Також поруч зупинка транспорту та станція електрички, що забезпечує швидке сполучення з Києвом.