Без комиссии
1  / 11
Продаж 2-кімнатної квартири від забудовника, Новобудова ЖК RIVIERA RESIDENCE, Стрий, БЕЗ КОМІСІЇ, ро - фото 1
Продаж 2-кімнатної квартири від забудовника, Новобудова ЖК RIVIERA RESIDENCE, Стрий, БЕЗ КОМІСІЇ, ро - фото 2
Продаж 2-кімнатної квартири від забудовника, Новобудова ЖК RIVIERA RESIDENCE, Стрий, БЕЗ КОМІСІЇ, ро - фото 3
Продаж 2-кімнатної квартири від забудовника, Новобудова ЖК RIVIERA RESIDENCE, Стрий, БЕЗ КОМІСІЇ, ро - фото 4
Продаж 2-кімнатної квартири від забудовника, Новобудова ЖК RIVIERA RESIDENCE, Стрий, БЕЗ КОМІСІЇ, ро - фото 5
Продаж 2-кімнатної квартири від забудовника, Новобудова ЖК RIVIERA RESIDENCE, Стрий, БЕЗ КОМІСІЇ, ро - фото 6
Продаж 2-кімнатної квартири від забудовника, Новобудова ЖК RIVIERA RESIDENCE, Стрий, БЕЗ КОМІСІЇ, ро - фото 7
Продаж 2-кімнатної квартири від забудовника, Новобудова ЖК RIVIERA RESIDENCE, Стрий, БЕЗ КОМІСІЇ, ро - фото 8
Продаж 2-кімнатної квартири від забудовника, Новобудова ЖК RIVIERA RESIDENCE, Стрий, БЕЗ КОМІСІЇ, ро - фото 9
Продаж 2-кімнатної квартири від забудовника, Новобудова ЖК RIVIERA RESIDENCE, Стрий, БЕЗ КОМІСІЇ, ро - фото 10
Продаж 2-кімнатної квартири від забудовника, Новобудова ЖК RIVIERA RESIDENCE, Стрий, БЕЗ КОМІСІЇ, ро - фото 11

Продаж 2-кімнатної квартири від забудовника, Новобудова ЖК RIVIERA RESIDENCE, Стрий, БЕЗ КОМІСІЇ, ро

Стрый

Пожаловаться
109 620 $
1 400 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5014197
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 78.3 м2
  • Площадь кухни 29.74 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Монолитный 
  • Комфорт Гардероб, Терраса, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Преміальний житловий комплекс ЖК Riviera Residence
вул. М. Шашкевича, 19 | м. Стрий | район стадіону "СОКІЛ"
Бізнес-клас, формат Private Club
Монолітно-каркасна конструкція, панорамне скління, підсвітка фасаду

Продаж 2-кімнатної квартири в новобудові.
2-й поверх / 6-ти поверхового будинку.

Загальна площа — 78.30 м2

-Елітний, тихий район;
-Приватна територія;
-Охорона 24/7;
-2 під'їзди з ліфтами;
-Стіни — керамоблок + утеплення;
-Енергоефективні технології будівництва;
-Індивідуальне опалення;
-Дизайнерський простір для зустрічей;
-Продумані планування;
-Підземний паркінг з укриттям;
-Тераси з виглядом на ріку, природу та краєвиди міста;
-Сучасний дитячий майданчик;
-Розвинена інфраструктура поруч: магазини, школи, сервіси, зручна транспортна розв'язка, ринок, стадіон, кафе — швидкий і комфортний доступ до всього необхідного;
-15 хвилин до центру міста;
-Панорама гір;

Введення в експлуатацію — 1 кв. 2027 року

БЕЗ КОМІСІЇ
Розтермінування до завершення будівництва

Запис на перегляд або консультацію:
Телефонуйте: +38 09*********01
Viber / Telegram
Обратная связь
Андріана