1  / 1
ПРОДАЖ 2-КІМНАТНОЇ КВАРТИРИ В ЖК «КРОНА ПАРК ІІ» |2Й ПОВЕРХ |БУД.№8.Секція№1 | Бровари| Переуступка| - фото 1

ПРОДАЖ 2-КІМНАТНОЇ КВАРТИРИ В ЖК «КРОНА ПАРК ІІ» |2Й ПОВЕРХ |БУД.№8.Секція№1 | Бровари| Переуступка|

Бровары

Пожаловаться
85 000 $
1 250 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 июня 2026, ID: 5107661
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 68 м2
  • Площадь кухни 17 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається простора 2-кімнатна квартира 67,90 м2 на 2-му поверсі в одному з найпопулярніших житлових комплексів Броварів — ЖК «Крона Парк ІІ». Будинок №8 Секція 1.
2-й поверх - один із найзручніших для життя, без залежності від ліфта, комфортно для сімей із дітьми, людей поважного віку та всіх, хто цінує практичність у повсякденному житті.
Загальна площа — 67,90 м² + балкон 1,51 м²
Функціональне планування:
- Простора кухня — 17,09 м²;
- Житлова кімната з виходом на балкон — 17,27 м²;
- Житлова кімната 16,68м²;
- Ванна кімната — 4,59 м²;
- Окремий санвузол-1,97м²;
- Великий коридор — 10,30 м²;

Стан квартири — після будівельників.
Ідеальний варіант для тих, хто хоче створити власний інтер'єр без переплати за чужий ремонт.
Усе необхідне для комфортного життя знаходиться буквально поруч із будинком.
Для щоденних покупок:
Сільпо, АТБ, VARUS, Фора, BOX Market, Епіцентр, Food Market, ТРЦ «Термінал», ТЦ «Бутік», Mark Mall, «Будинок Іграшок». відділення та поштомати Нової пошти.
Для відпочинку та зустрічей:
McDonald's, KFC, «Суші Я», Pomidoros, Domino's Pizza, стильні ресторани, кав'ярні та пекарні.
Для дітей:
дитячий простір «Малята на Тата», розважальний центр «Джуманджі», сучасні дитячі майданчики, гуртки та спортивні секції.
Освіта:
приватна школа «Мономакс», ліцей «Перспективи», дитячі садочки та центри розвитку.
Для активного способу життя:
басейн «Купава», спортивні клуби та фітнес-центри.
Для здоров'я та краси:
медичні центри, стоматології, салони краси та барбершопи.
Поруч парк та доглянута територія для прогулянок і відпочинку.
Зручна транспортна розв'язка, АЗС KLO та WOG.
До станції метро «Лісова» — близько 20 хвилин.
Ця квартира — чудовий вибір для сім'ї, яка хоче жити в сучасному комплексі, де все необхідне знаходиться поруч.
Телефонуйте із задоволенням відповім на всі запитання : 09*********77
Обратная связь
Вікторія
офлайн
Похожие объявления
Продаж 3к квартири вул. Білицька,18 Киев 2
  • Трехкомнатная
  • 100 м2
  • 13 / 20 эт.
120 000 $
Продаж 3к квартири, кімнати роздільні. Ремонт. Будинок 2013 року знаходиться в тихій парковій зоні. Закрита територія на два будинки, магазин, зона відпочинку. Підключено генератор. Розвинена інфраструктура району, у 500 метрах громадський транспорт, ТЦ Балтійський.
Киев, Подольский
Продаж 1 кімнатної квартири по вул. Воскресенська . б.16, ЖК Паркові озера Воскресенка, Дніпровський Киев 9
  • Двухкомнатная
  • 52 м2
  • 12 / 25 эт.
92 000 $
Продаж 1 кімнатної квартири по вул. Воскресенська . б.16, ЖК Паркові озера Воскресенка, Дніпровський район Дарниця Лівобережна на 12 поверсі 25 поверхового будинку. Загальна площа 52кв.м., житлова площа 20кв.м., площа кухні 13кв.м. Квартира з якісним сучасним ремонтом, повністю готова до проживання. Продумане планування забезпечує максимум простору та комфорту. Велика кухня стане улюбленим місцем для сімейних вечерь і теплих зустрічей із друзями. Переваги квартири: ✔ якісний ремонт – без додаткових витрат; ✔ простора житлова кімната; ✔ велика кухня 13 м²; ✔ комфортний 12-й поверх із гарним видом із вікон; ✔ сучасний будинок із швидкісними ліфтами та доглянутою прибудинковою територією. Переваги ЖК «Паркові Озера»: • закрита та доглянута територія; • поруч парк «Перемога» з озерами, зонами для прогулянок і відпочинку; • дитячі та спортивні майданчики; • магазини, супермаркети, кафе, аптеки, салони краси – усе в пішій доступності; • зручна транспортна розв’язка та швидкий доступ до метро. Ця квартира стане чудовим вибором як для власного проживання, так і для вигідної інвестиції під оренду. Ціна 92000у.о., 0976449950 Наталя,
Киев, Днепровский
Продаж 2-к квартири вул. Макіївська 2 Киев 3
  • Двухкомнатная
  • 42 м2
  • 3 / 5 эт.
70 000 $
Продаж 2-к квартири вул. Макіївська 2. Поруч з будинком є садочки, школи, парк. Дуже зручна транспортна розвʼязка. Капітальний ремонт, склопакети у всіх приміщеннях, замінена проводка, сантехніка, нові меблі в кухні, ванній. Балкон утеплений. Двері броньовані.
Киев, Оболонский
офлайн
Вікторія
На сайте с 16 апреля 2020