1  / 19
Продаж 2-кімнатної квартири в місті Ківерці - фото 1
Продаж 2-кімнатної квартири в місті Ківерці - фото 2
Продаж 2-кімнатної квартири в місті Ківерці - фото 3
Продаж 2-кімнатної квартири в місті Ківерці - фото 4
Продаж 2-кімнатної квартири в місті Ківерці - фото 5
Продаж 2-кімнатної квартири в місті Ківерці - фото 6
Продаж 2-кімнатної квартири в місті Ківерці - фото 7
Продаж 2-кімнатної квартири в місті Ківерці - фото 8
Продаж 2-кімнатної квартири в місті Ківерці - фото 9
Продаж 2-кімнатної квартири в місті Ківерці - фото 10
Продаж 2-кімнатної квартири в місті Ківерці - фото 11
Продаж 2-кімнатної квартири в місті Ківерці - фото 12
Продаж 2-кімнатної квартири в місті Ківерці - фото 13
Продаж 2-кімнатної квартири в місті Ківерці - фото 14
Продаж 2-кімнатної квартири в місті Ківерці - фото 15
Продаж 2-кімнатної квартири в місті Ківерці - фото 16
Продаж 2-кімнатної квартири в місті Ківерці - фото 17
Продаж 2-кімнатної квартири в місті Ківерці - фото 18
Продаж 2-кімнатної квартири в місті Ківерці - фото 19

Продаж 2-кімнатної квартири в місті Ківерці

Киверцы

Пожаловаться
49 500 $
971 $ за м²
6 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4877736
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 51 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Ванна 
  • Коммуникации Газ 
Описание
Продається простора двокімнатна умебльована квартира у місті Ківерці. Загальна площа 51 кв.м, зручне та продумане планування, що забезпечує комфортне проживання для сім’ї або пари.
Квартира світла та тепла, кімнати окремі, є кухня з достатньою площею для облаштування затишної обідньої зони. Санвузол роздільний (за потреби можна змінити), наявний балкон .
Будинок розташований у зручному районі міста поруч магазини, школа, дитячий садок, зупинка громадського транспорту. Тихий двір, приємні сусіди.
Квартира ідеально підійде для власного проживання.
Деталі за телефоном .
Обратная связь
Vladyslaw
офлайн