Без комиссии
1  / 10
Продаж 2 кімнатної квартири. Сертифікат - ТАК - фото 1
Продаж 2 кімнатної квартири. Сертифікат - ТАК - фото 2
Продаж 2 кімнатної квартири. Сертифікат - ТАК - фото 3
Продаж 2 кімнатної квартири. Сертифікат - ТАК - фото 4
Продаж 2 кімнатної квартири. Сертифікат - ТАК - фото 5
Продаж 2 кімнатної квартири. Сертифікат - ТАК - фото 6
Продаж 2 кімнатної квартири. Сертифікат - ТАК - фото 7
Продаж 2 кімнатної квартири. Сертифікат - ТАК - фото 8
Продаж 2 кімнатної квартири. Сертифікат - ТАК - фото 9
Продаж 2 кімнатної квартири. Сертифікат - ТАК - фото 10

Продаж 2 кімнатної квартири. Сертифікат - ТАК

Михайловка-Рубежовка

Пожаловаться
44 000 $
1 011 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 14 февраля 2026, ID: 4755389
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 43.5 м2
  • Площадь кухни 6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Душевая кабина, Мебель на кухне, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Газ, Электричество 
Описание
Продаж 2-кімнатної квартири | 43,5 м² | Михайлівка-Рубежівка

Світла та затишна квартира на комфортному 2 поверсі цегляного будинку.
Поєднання розвиненої інфраструктури та спокою заміського життя.

Площа — 43,5 м²
Автономне газове опалення (власний котел) + бойлер
Свіжий косметичний ремонт
Відкритий балкон з видом на центр селища
Технічне приміщення та погріб у власному користуванні

Забираємо лише холодильник, мікрохвильову та пральну машину.

Локація — центр селища:

У радіусі 200 м:
школа, садочок, лікарня, аптека, Нова пошта, Укрпошта, сільська рада.
Поруч футбольний комплекс, кафе, магазини.
Ліс та озеро — кілька хвилин пішки.
Зупинка транспорту поряд.
До Києва — 20 км, до «Фори» — 4 км.

Розглядаємо сертифікат та ваучер з доплатою.

Телефонуйте — домовимось про перегляд!
Обратная связь
Валерія Шиманська АН Kvartal Group
офлайн