1  / 20
Продаж 2- кімнатної квартири пл. Визволення - фото 1
Продаж 2- кімнатної квартири пл. Визволення - фото 2
Продаж 2- кімнатної квартири пл. Визволення - фото 3
Продаж 2- кімнатної квартири пл. Визволення - фото 4
Продаж 2- кімнатної квартири пл. Визволення - фото 5
Продаж 2- кімнатної квартири пл. Визволення - фото 6
Продаж 2- кімнатної квартири пл. Визволення - фото 7
Продаж 2- кімнатної квартири пл. Визволення - фото 8
Продаж 2- кімнатної квартири пл. Визволення - фото 9
Продаж 2- кімнатної квартири пл. Визволення - фото 10
Продаж 2- кімнатної квартири пл. Визволення - фото 11
Продаж 2- кімнатної квартири пл. Визволення - фото 12
Продаж 2- кімнатної квартири пл. Визволення - фото 13
Продаж 2- кімнатної квартири пл. Визволення - фото 14
Продаж 2- кімнатної квартири пл. Визволення - фото 15
Продаж 2- кімнатної квартири пл. Визволення - фото 16
Продаж 2- кімнатної квартири пл. Визволення - фото 17
Продаж 2- кімнатної квартири пл. Визволення - фото 18
Продаж 2- кімнатної квартири пл. Визволення - фото 19
Продаж 2- кімнатної квартири пл. Визволення - фото 20

Продаж 2- кімнатної квартири пл. Визволення

Кривой Рог, Центрально-Городской

Пожаловаться
11 000 $
239 $ за м²
8 просмотров объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4886745
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 46 м2
  • Площадь кухни 6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Хрущевка 
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Коммуникации Газ 
Описание
Продаж 2-кімнатної квартири біля площі Захисників України (Визволення)

Продається затишна 2-кімнатна квартира у гарному районі міста за адресою: вул. Ходича, 15. Зручне розташування — поруч площа Захисників України (Визволення) та вся необхідна інфраструктура.

Характеристики квартири:

- Загальна площа: 46 м²
- Поверх: 2/2
- Планування: суміжно-роздільне
- Квартира в житловому стані
- Встановлено лічильник на електроенергію
- Дах будинку замінено 3 роки тому

Квартира тепла, світла та затишна. Поруч магазини, зупинки транспорту, школа, дитячий садок.

Документи повністю готові до продажу.
Гарний варіант для проживання або під інвестицію за доступною ціною.
Обратная связь
Катерина
офлайн