Без комиссии
1  / 20
Продаж‼️ 2-кімнатної квартири під єОселю в Пустомитах 56,84 м² | ЖК Садова Алея | Новобудова | Кварт - фото 1
Продаж‼️ 2-кімнатної квартири під єОселю в Пустомитах 56,84 м² | ЖК Садова Алея | Новобудова | Кварт - фото 2
Продаж‼️ 2-кімнатної квартири під єОселю в Пустомитах 56,84 м² | ЖК Садова Алея | Новобудова | Кварт - фото 3
Продаж‼️ 2-кімнатної квартири під єОселю в Пустомитах 56,84 м² | ЖК Садова Алея | Новобудова | Кварт - фото 4
Продаж‼️ 2-кімнатної квартири під єОселю в Пустомитах 56,84 м² | ЖК Садова Алея | Новобудова | Кварт - фото 5
Продаж‼️ 2-кімнатної квартири під єОселю в Пустомитах 56,84 м² | ЖК Садова Алея | Новобудова | Кварт - фото 6
Продаж‼️ 2-кімнатної квартири під єОселю в Пустомитах 56,84 м² | ЖК Садова Алея | Новобудова | Кварт - фото 7
Продаж‼️ 2-кімнатної квартири під єОселю в Пустомитах 56,84 м² | ЖК Садова Алея | Новобудова | Кварт - фото 8
Продаж‼️ 2-кімнатної квартири під єОселю в Пустомитах 56,84 м² | ЖК Садова Алея | Новобудова | Кварт - фото 9
Продаж‼️ 2-кімнатної квартири під єОселю в Пустомитах 56,84 м² | ЖК Садова Алея | Новобудова | Кварт - фото 10
Продаж‼️ 2-кімнатної квартири під єОселю в Пустомитах 56,84 м² | ЖК Садова Алея | Новобудова | Кварт - фото 11
Продаж‼️ 2-кімнатної квартири під єОселю в Пустомитах 56,84 м² | ЖК Садова Алея | Новобудова | Кварт - фото 12
Продаж‼️ 2-кімнатної квартири під єОселю в Пустомитах 56,84 м² | ЖК Садова Алея | Новобудова | Кварт - фото 13
Продаж‼️ 2-кімнатної квартири під єОселю в Пустомитах 56,84 м² | ЖК Садова Алея | Новобудова | Кварт - фото 14
Продаж‼️ 2-кімнатної квартири під єОселю в Пустомитах 56,84 м² | ЖК Садова Алея | Новобудова | Кварт - фото 15
Продаж‼️ 2-кімнатної квартири під єОселю в Пустомитах 56,84 м² | ЖК Садова Алея | Новобудова | Кварт - фото 16
Продаж‼️ 2-кімнатної квартири під єОселю в Пустомитах 56,84 м² | ЖК Садова Алея | Новобудова | Кварт - фото 17
Продаж‼️ 2-кімнатної квартири під єОселю в Пустомитах 56,84 м² | ЖК Садова Алея | Новобудова | Кварт - фото 18
Продаж‼️ 2-кімнатної квартири під єОселю в Пустомитах 56,84 м² | ЖК Садова Алея | Новобудова | Кварт - фото 19
Продаж‼️ 2-кімнатної квартири під єОселю в Пустомитах 56,84 м² | ЖК Садова Алея | Новобудова | Кварт - фото 20

Продаж‼️ 2-кімнатної квартири під єОселю в Пустомитах 56,84 м² | ЖК Садова Алея | Новобудова | Кварт

Пустомыты

Пожаловаться
52 546 $
924 $ за м²
11 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 14 июня 2025, ID: 3942677
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 56.84 м2
  • Площадь кухни 18.02 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Монолитный 
  • Комфорт Панорамные окна, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Парковочное место, Подземный паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонується затишна квартира площею 56.84 м² у передмісті Львова (всього 9 км до міста)
Квартира знаходиться в найбільшому ЖК Садова Алея у м. Пустомитах

ЖК Садова Алея в Пустомитах - сучасний простір у розвиненому районі з власною інфраструктурою та школами поруч

Фінансові умови:
- Перший внесок стартує від 50%
- Розтермінування на 2 роки без відсотків
- Кредитування під єОселя

*вартсть залежить від обраного будинку та стадії готовності

Готовність будівництва:
- 1, 2 та 3 будинки — здано в експлуатацію
- 6 будинок — здача планується 2-го кварталу 2026 року
- 4 будинок — здача планується 4-го кварталу 2026 року

Інфраструктура та концепція:
- Найбільший проєкт в околицях від забудовника Місто Комфорту
- Реалізована безпечна концепція "двір без авто"
- Наземний та підземний паркінг
- Власний дитячий садок, магазини та кафе
- Зони дозвілля та сучасні ігрові майданчики
- Алеї для прогулянок з місцями відпочинку під навісами

Локація та район: