1  / 8
Продаж 2-кімнатної квартири біля Дендропарку | новий ремонт |  АГО - фото 1
Продаж 2-кімнатної квартири біля Дендропарку | новий ремонт |  АГО - фото 2
Продаж 2-кімнатної квартири біля Дендропарку | новий ремонт |  АГО - фото 3
Продаж 2-кімнатної квартири біля Дендропарку | новий ремонт |  АГО - фото 4
Продаж 2-кімнатної квартири біля Дендропарку | новий ремонт |  АГО - фото 5
Продаж 2-кімнатної квартири біля Дендропарку | новий ремонт |  АГО - фото 6
Продаж 2-кімнатної квартири біля Дендропарку | новий ремонт |  АГО - фото 7
Продаж 2-кімнатної квартири біля Дендропарку | новий ремонт |  АГО - фото 8

Продаж 2-кімнатної квартири біля Дендропарку | новий ремонт | АГО

Кропивницкий, Фортечный

Пожаловаться
65 000 $
1 102 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 2 апреля 2026, ID: 4897797
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 59 м2
  • Площадь кухни 6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира по вул. Волкова, район Дендропарку.

Квартира знаходиться на 2 поверсі 5-поверхового блочного будинку.
Загальна площа — 59 м², зручне планування:
Кухня, 2 окремі кімнати та гардеробна.

Стан:
Квартира в процесі ремонту !!!

Виконується повна реконструкція з нуля — замінені всі комунікації (електрика, сантехніка), без старих елементів.

Вже доступна для перегляду. Є можливість зафіксувати ціну на даному етапі.
Після завершення ремонту вартість буде вищою.

Характеристики:
• індивідуальне газове опалення
• тепла підлога (кухня, коридор, ванна, балкон)
• металопластикові вікна
• великий балкон
• інверторний кондиціонер

Варіанти комплектації:
• 65 000 $ — з ремонтом, вбудована кухня та техніка
• 70 000 $ — повністю мебльована квартира

Локація:
Поруч Дендропарк, 19 школа, магазини, зупинка транспорту, вся необхідна інфраструктура в пішій доступності.

Ремонт виконує відома в місті будівельна компанія з хорошою репутацією, яка відповідає за якість кожного етапу робіт.

Телефонуйте для детальної інформації та перегляду.

Пропозиція від агентства нерухомості Avenue.
Спеціалізуємось на швидкому продажі та якісному підборі нерухомості.
Повний супровід угоди “під ключ”: купівля, продаж, комерція, земельні ділянки.