1  / 9
Продаж 2 кімнатної  квартири 78 кв.м2 ЖК Ревуцький  вул. Ревуцького 54 метро Харківська - фото 1
Продаж 2 кімнатної  квартири 78 кв.м2 ЖК Ревуцький  вул. Ревуцького 54 метро Харківська - фото 2
Продаж 2 кімнатної  квартири 78 кв.м2 ЖК Ревуцький  вул. Ревуцького 54 метро Харківська - фото 3
Продаж 2 кімнатної  квартири 78 кв.м2 ЖК Ревуцький  вул. Ревуцького 54 метро Харківська - фото 4
Продаж 2 кімнатної  квартири 78 кв.м2 ЖК Ревуцький  вул. Ревуцького 54 метро Харківська - фото 5
Продаж 2 кімнатної  квартири 78 кв.м2 ЖК Ревуцький  вул. Ревуцького 54 метро Харківська - фото 6
Продаж 2 кімнатної  квартири 78 кв.м2 ЖК Ревуцький  вул. Ревуцького 54 метро Харківська - фото 7
Продаж 2 кімнатної  квартири 78 кв.м2 ЖК Ревуцький  вул. Ревуцького 54 метро Харківська - фото 8
Продаж 2 кімнатної  квартири 78 кв.м2 ЖК Ревуцький  вул. Ревуцького 54 метро Харківська - фото 9

Продаж 2 кімнатної квартири 78 кв.м2 ЖК Ревуцький вул. Ревуцького 54 метро Харківська

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
125 000 $
1 603 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5009032
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 78 м2
  • Площадь кухни 25 м2
  • Этаж 24 
  • Этажность 25 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Мебель на кухне, Сигнализация, Пожарная сигнализация, Консъерж, Охраняемая территория, Парковочное место, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Центральная канализация 
Описание
Продається 2 кімнатна квартира в ЖК Ревуцький по вул.Ревуцького 54, з гарним видом на озеро. Квартира поділена на дві квартири з окремими входами. Загальна площа 78 кв.м2. В квартирах зроблений сучасний ремонт, тепла підлога , є меблі та побутова техніка: холодильник, телевізор, пральна машина, кондиціонер. Налаштований розумний будинок, електроний замок замок. Меблі та техніка в квартирі залишаються. В будинку є консєрж та відеоогляд, встановлено генератор, при відключені працюють ліфти , є опалення та вода. Навколо будинка є спортивні та дитячи майданчики. Розвинена інфраструктура до метро Харківська 10 хвилин пішки, поруч супермаркети, ТРЦ Піраміда, школи, дитячи садочки. Правовласності оформлено. Розглядаємо державні програми. Телефонуйте розповім детальніше.
Обратная связь
Олена
офлайн
Похожие объявления
Продаж Ваучер, Житловий сертифікат 1-к кв ЖК Lizrome В. Гаджеги до центру 7 хвилин пішки! Ужгород топ 7
  • Однокомнатная
  • 42.59 м2
  • 8 / 9 эт.
52 484 $ Без комиссии
Продаж сучасної 1-к кв ЖК Lizrome вул. В. Гаджеги до центру 7 хвилин пішки! ЖК Lizrome, вул. В. Гаджеги поруч з центром Загальна площа – 42.59 м² Простора кухня-вітальня 17.37 м² з виходом на терасу Окрема спальня – 13,38 м² Комфортний 8-й поверх з видом на променаду! Квартира передається з якісною підготовкою під ремонт: двоконтурний газовий котел, індивідуальне газове опалення, встановлені радіатори, чистова стяжка підлоги, штукатурка стін, надійні вхідні двері, лічильники на воду, газ та електроенергію. Або з якісним ремонтом під заселення. ЖК Lizrome – справжнє "місто в місті" Тут продумано все для комфортного життя: підземний паркінг, сучасне бомбосховище, цілодобова охорона території, комерційна інфраструктура на території комплексу, місця для відпочинку та занять спортом, Ідеальна локація Всього за кілька хвилин пішки: парк Боздош та набережна, McDonald's, супермаркети та торгові центри, кав'ярні та ресторани, школи та дитячі садочки, зупинки громадського транспорту, автомийка та СТО. Ціна – 52484 $ Без комісії для покупця Без зайвих витрат Діють вигідні умови придбання: • знижки при 100% оплаті • безвідсоткова розстрочка до 2 років • програми єОселя, єВідновлення, Житловий ваучер Квартира ідеально підходить як для власного проживання, так і для вигідної інвестиції з подальшою здачею в оренду. Телефонуйте вже сьогодні та дізнайтеся всі деталі. Залишилось 2 квартири!
Ужгород
Продам 2х комнатную квартиру в Лузановке Одесса 6
  • Двухкомнатная
  • 40 м2
  • 4 / 5 эт.
16 500 $
Предлагается к продаже 2х комнатная квартира в курортном районе города Одессы. Расположена на 4м этаже крепкого кирпичного дома. Выполнен капитальный ремонт. Входная бронированная дверь, метало-пластиковые окна. Сан.Узел т/душ. Встроенная кухня. Мебель и бытовая техника по договорённости. Отличное месторасположение. Тихий дворик. В шаговой доступности: Торговые Центры"АТБ". "МЕТРО"; Школа; Детский садик; Парковая зона; Море с ухоженными пляжами через дорогу... Транспортная развязка во ВСЕ районы города... Цена 16 500у.е.
Одесса
Продам 2х комнатную кв-ру, на пр.Добровольского Одесса 7
  • Однокомнатная
  • 48 м2
  • 4 / 5 эт.
20 000 $
Предлагается к продаже 2х комнатная кв-ра, второй ряд от пр.Добровольского. Расположена на 4м этаже крепкого, кирпичного дома, общей площадью 48кв.м. Просторные, светлые комнаты. Квартира в отличном состоянии. Идеальный вариант для тех, кто не хочет тратить свои время и деньги на ремонт!!! Отличное месторасположение. В шаговой доступности: Парковая Зона - Крымский бульвар. 2 Школы; Детские садики; Торгово-Развлекательные Центры; Рынки… Транспортная развязка во все р-ны города... Цена 20 000у.е.
Одесса
офлайн
Олена
На сайте с 16 апреля 2020