1  / 6
Продаж 2 кімнатної квартири 3/5 пов. Індив. опал. мікр-н Половки №9921 - фото 1
Продаж 2 кімнатної квартири 3/5 пов. Індив. опал. мікр-н Половки №9921 - фото 2
Продаж 2 кімнатної квартири 3/5 пов. Індив. опал. мікр-н Половки №9921 - фото 3
Продаж 2 кімнатної квартири 3/5 пов. Індив. опал. мікр-н Половки №9921 - фото 4
Продаж 2 кімнатної квартири 3/5 пов. Індив. опал. мікр-н Половки №9921 - фото 5
Продаж 2 кімнатної квартири 3/5 пов. Індив. опал. мікр-н Половки №9921 - фото 6

Продаж 2 кімнатної квартири 3/5 пов. Індив. опал. мікр-н Половки №9921

Полтава

Пожаловаться
32 000 $
762 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5018430
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 42 м2
  • Площадь кухни 6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Хрущевка 
  • Ремонт Косметический ремонт 
Описание
Пропонуємо до вашої уваги двокімнатну квартиру на 3-му поверсі п'ятиповерхового будинку. Це не просто квартира, а затишне місце з особливим шармом. В коридорі та кімнатах підлога з дерев'яного паркету – класичний і теплий варіант, який додає атмосфері спокою та елегантності. Кухня та санвузол покриті плиткою, що виглядає стильно і, звісно, легко в догляді.
Вхідні двері металеві, але з дерев'яною накладкою, що надає відчуття надійності, але й не позбавляє тепла домашньої атмосфери. А ось вікна – цікавий акцент. Виготовлені на замовлення з дерева, вони не тільки чудово виглядають, а й допомагають зберігати тепло та створюють природну атмосферу в кожній кімнаті.
Квартира в хорошому стані і готова стати вашим новим житлом, де кожен елемент підкреслює комфорт і стиль.За детальною інформацією звертайтеся за номером що вказаний в оголошенні.

Агентські послуги складають 4% ( мінімально 1200$ ) від вартості обраного об’єкта нерухомості
Купити квартиру — легко, вигідно, безпечно. АН PORTAL
Більше об’єктів від нас Ви зможете знайти на Портал АН
Обратная связь
Агенція Нерухомості PORTAL
офлайн