1  / 15
Продаж 2 кімнатноі квартири , Безлюдівка вулиця Кооперативна - фото 1
Продаж 2 кімнатноі квартири , Безлюдівка вулиця Кооперативна - фото 2
Продаж 2 кімнатноі квартири , Безлюдівка вулиця Кооперативна - фото 3
Продаж 2 кімнатноі квартири , Безлюдівка вулиця Кооперативна - фото 4
Продаж 2 кімнатноі квартири , Безлюдівка вулиця Кооперативна - фото 5
Продаж 2 кімнатноі квартири , Безлюдівка вулиця Кооперативна - фото 6
Продаж 2 кімнатноі квартири , Безлюдівка вулиця Кооперативна - фото 7
Продаж 2 кімнатноі квартири , Безлюдівка вулиця Кооперативна - фото 8
Продаж 2 кімнатноі квартири , Безлюдівка вулиця Кооперативна - фото 9
Продаж 2 кімнатноі квартири , Безлюдівка вулиця Кооперативна - фото 10
Продаж 2 кімнатноі квартири , Безлюдівка вулиця Кооперативна - фото 11
Продаж 2 кімнатноі квартири , Безлюдівка вулиця Кооперативна - фото 12
Продаж 2 кімнатноі квартири , Безлюдівка вулиця Кооперативна - фото 13
Продаж 2 кімнатноі квартири , Безлюдівка вулиця Кооперативна - фото 14
Продаж 2 кімнатноі квартири , Безлюдівка вулиця Кооперативна - фото 15

Продаж 2 кімнатноі квартири , Безлюдівка вулиця Кооперативна

Безлюдовка

Пожаловаться
19 000 $
373 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 мая 2026, ID: 5030589
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 51 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж Безлюдівка вулиця Кооперативна, 28. Від головної дороги декілька хвилин. Будинок цегляний, залізобетоні перекриття.
Квартира загальної площі 51.5м2, має роздільне планування кімнат. Сумісний санвузол та 6м2 лоджію .
Електричне опалення в квартирі, є бойлер.
Вартість обʼєкта 19000$
Обратная связь
Євгенія
офлайн