Без комиссии
1  / 5
Продаж | 2-кімнатна квартира 65,79 м² | ЖК «Європейські Липки» - фото 1
Продаж | 2-кімнатна квартира 65,79 м² | ЖК «Європейські Липки» - фото 2
Продаж | 2-кімнатна квартира 65,79 м² | ЖК «Європейські Липки» - фото 3
Продаж | 2-кімнатна квартира 65,79 м² | ЖК «Європейські Липки» - фото 4
Продаж | 2-кімнатна квартира 65,79 м² | ЖК «Європейські Липки» - фото 5

Продаж | 2-кімнатна квартира 65,79 м² | ЖК «Європейські Липки»

Софиевская Борщаговка

Пожаловаться
3 053 314 грн.
46 410 грн. за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 3 апреля 2026, ID: 4905761
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 65.79 м2
  • Площадь кухни 16.15 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
Описание
2-кімнатна квартира 65,79 м² | ЖК «Європейські Липки» | Софіївська Борщагівка

Ціна: 3 053 314 грн

Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира у Будинку №3, кв. 23 у сучасному житловому комплексі Європейські Липки.

Зручне планування квартири дозволяє комфортно організувати житловий простір для сім’ї або інвестування.

Адреса: с. Софіївська Борщагівка, вул. Межова, 9
Комфортне передмістя Києва з добре розвиненою інфраструктурою.

Параметри квартири:
• Загальна площа — 65,79 м²
• Житлова площа — 37,09 м²
• Поверх — 1
• Кількість кімнат — 2
• Функціональне та зручне планування

На території комплексу:
• сучасні дитячі та спортивні майданчики
• зони відпочинку
• тенісні корти
• комерційні приміщення
• майбутній торгово-розважальний центр
Закрита територія з охороною, відеонаглядом та системою контролю доступу.

Умови придбання:
• без комісії
• можливе розтермінування від забудовника
• перший внесок — 30%
• термін розтермінування — 12–36 місяців

Контакти відділу продажів:
044 233 11 33

Адреса відділу продажів:
Софіївська Борщагівка, вул. Соборна 140а
(навпроти Європарк)

Пишіть у повідомлення або телефонуйте — надішлю більше інформації та домовимось про перегляд.