Без комиссии
1  / 20
Продаж 2-кімн квартири, ремонт,Мостицький масив,прт Європ.Союзу 76кв.м - фото 1
Продаж 2-кімн квартири, ремонт,Мостицький масив,прт Європ.Союзу 76кв.м - фото 2
Продаж 2-кімн квартири, ремонт,Мостицький масив,прт Європ.Союзу 76кв.м - фото 3
Продаж 2-кімн квартири, ремонт,Мостицький масив,прт Європ.Союзу 76кв.м - фото 4
Продаж 2-кімн квартири, ремонт,Мостицький масив,прт Європ.Союзу 76кв.м - фото 5
Продаж 2-кімн квартири, ремонт,Мостицький масив,прт Європ.Союзу 76кв.м - фото 6
Продаж 2-кімн квартири, ремонт,Мостицький масив,прт Європ.Союзу 76кв.м - фото 7
Продаж 2-кімн квартири, ремонт,Мостицький масив,прт Європ.Союзу 76кв.м - фото 8
Продаж 2-кімн квартири, ремонт,Мостицький масив,прт Європ.Союзу 76кв.м - фото 9
Продаж 2-кімн квартири, ремонт,Мостицький масив,прт Європ.Союзу 76кв.м - фото 10
Продаж 2-кімн квартири, ремонт,Мостицький масив,прт Європ.Союзу 76кв.м - фото 11
Продаж 2-кімн квартири, ремонт,Мостицький масив,прт Європ.Союзу 76кв.м - фото 12
Продаж 2-кімн квартири, ремонт,Мостицький масив,прт Європ.Союзу 76кв.м - фото 13
Продаж 2-кімн квартири, ремонт,Мостицький масив,прт Європ.Союзу 76кв.м - фото 14
Продаж 2-кімн квартири, ремонт,Мостицький масив,прт Європ.Союзу 76кв.м - фото 15
Продаж 2-кімн квартири, ремонт,Мостицький масив,прт Європ.Союзу 76кв.м - фото 16
Продаж 2-кімн квартири, ремонт,Мостицький масив,прт Європ.Союзу 76кв.м - фото 17
Продаж 2-кімн квартири, ремонт,Мостицький масив,прт Європ.Союзу 76кв.м - фото 18
Продаж 2-кімн квартири, ремонт,Мостицький масив,прт Європ.Союзу 76кв.м - фото 19
Продаж 2-кімн квартири, ремонт,Мостицький масив,прт Європ.Союзу 76кв.м - фото 20

Продаж 2-кімн квартири, ремонт,Мостицький масив,прт Європ.Союзу 76кв.м

Киев, Подольский

Пожаловаться
94 500 $
1 227 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 5 февраля 2026, ID: 4732060
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 77 м2
  • Площадь кухни 14 м2
  • Этаж 18 
  • Этажность 22 
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Видеонаблюдение, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж 2 кімнатної квартири з ремонтом за адресою проспект Європейського Союзу(Проспект Правди), буд. 31а, Мостицький Масив, Куренівка
Площа - 76.5 м²
Поверх - 18/22
Будинок 2008 року
Планування: 2 спальні, кухня, два сан вузли, гардеробна кімната.
Лічильники на воду, опалення та електрику.
У під'їзді є консьєрж, працюють два ліфти, а також є підземний паркінг.

Інфраструктура району добре розвинена: поруч з будинком зупинки громадського транспорту, що забезпечує зручний доступ до різних частин міста. У дворі є місце для паркування, а в безпосередній близькості знаходяться дитячі садки, школи, супермаркети АТБ та Сільпо, торговий центр 'Орнамент', лікарня та поліклініка.

Поруч прт Свободи, Мостицька, ТЦ Ретровіль та ін.
Обратная связь
Анна
офлайн