1  / 20
Продаж 2 кімн. Квартири пр-т Оболонський, "OBOLON PLAZA" Оболонь, Київ - фото 1
Продаж 2 кімн. Квартири пр-т Оболонський, "OBOLON PLAZA" Оболонь, Київ - фото 2
Продаж 2 кімн. Квартири пр-т Оболонський, "OBOLON PLAZA" Оболонь, Київ - фото 3
Продаж 2 кімн. Квартири пр-т Оболонський, "OBOLON PLAZA" Оболонь, Київ - фото 4
Продаж 2 кімн. Квартири пр-т Оболонський, "OBOLON PLAZA" Оболонь, Київ - фото 5
Продаж 2 кімн. Квартири пр-т Оболонський, "OBOLON PLAZA" Оболонь, Київ - фото 6
Продаж 2 кімн. Квартири пр-т Оболонський, "OBOLON PLAZA" Оболонь, Київ - фото 7
Продаж 2 кімн. Квартири пр-т Оболонський, "OBOLON PLAZA" Оболонь, Київ - фото 8
Продаж 2 кімн. Квартири пр-т Оболонський, "OBOLON PLAZA" Оболонь, Київ - фото 9
Продаж 2 кімн. Квартири пр-т Оболонський, "OBOLON PLAZA" Оболонь, Київ - фото 10
Продаж 2 кімн. Квартири пр-т Оболонський, "OBOLON PLAZA" Оболонь, Київ - фото 11
Продаж 2 кімн. Квартири пр-т Оболонський, "OBOLON PLAZA" Оболонь, Київ - фото 12
Продаж 2 кімн. Квартири пр-т Оболонський, "OBOLON PLAZA" Оболонь, Київ - фото 13
Продаж 2 кімн. Квартири пр-т Оболонський, "OBOLON PLAZA" Оболонь, Київ - фото 14
Продаж 2 кімн. Квартири пр-т Оболонський, "OBOLON PLAZA" Оболонь, Київ - фото 15
Продаж 2 кімн. Квартири пр-т Оболонський, "OBOLON PLAZA" Оболонь, Київ - фото 16
Продаж 2 кімн. Квартири пр-т Оболонський, "OBOLON PLAZA" Оболонь, Київ - фото 17
Продаж 2 кімн. Квартири пр-т Оболонський, "OBOLON PLAZA" Оболонь, Київ - фото 18
Продаж 2 кімн. Квартири пр-т Оболонський, "OBOLON PLAZA" Оболонь, Київ - фото 19
Продаж 2 кімн. Квартири пр-т Оболонський, "OBOLON PLAZA" Оболонь, Київ - фото 20

Продаж 2 кімн. Квартири пр-т Оболонський, "OBOLON PLAZA" Оболонь, Київ

Киев, Оболонский

Пожаловаться
150 000 $
1 882 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 4 февраля 2026, ID: 4724123
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 79.7 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж
  • Этажность 16 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Терраса, Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт, Автономный электрогенератор 
Описание
Новий житловий комплекс бізнес-класу на Оболоні "OBOLON PLAZA"

Продаж квартири площею 79,7m²
Поверх 8/16

Квартира має вільне планування, два санвузли, балкон з шикарним видом від Києаських пагорбів до Вишгорода.
Є можливість зробити дві окремі повноцінні спальні, що робить цю квартиру ідеальним варіантом для сімейного проживання.

Obolon Plaza пройшла сертифікацію та отримала найвищий клас енергоефективності – A. Енергоспоживання будівлі (витрати на опалення, вентиляцію, охолодження та гаряче водопостачання) на 40 % менше, ніж у абсолютної більшості новобудов в Україні. Рішення, що використані в Obolon Plaza, – від системи вентиляції до систем управління інженерними мережами – спрямовані на зменшення витрат власників квартир та офісів та поліпшення екологічних показників будівлі.

Усе в Obolon Plaza – від проектування до будівництва – веде команда, яка успішно реалізувала житловий комплекс преміум-класу Obolon Residences на метро «Мінська», під управлінням Dragon Capital, провідної інвестиційної компанії України.
Пріоритетом компанії є не просто висококласне будівництво, із використанням якісних матеріалів та сучасних технологій, а створення нового рівня життя