Без комиссии
1  / 16
Продаж 2-кім.квартири ВІД ВЛАСНИКА, з сучастним ремонтом + меблі та техника, по вул. Миколи Закревсь - фото 1
Продаж 2-кім.квартири ВІД ВЛАСНИКА, з сучастним ремонтом + меблі та техника, по вул. Миколи Закревсь - фото 2
Продаж 2-кім.квартири ВІД ВЛАСНИКА, з сучастним ремонтом + меблі та техника, по вул. Миколи Закревсь - фото 3
Продаж 2-кім.квартири ВІД ВЛАСНИКА, з сучастним ремонтом + меблі та техника, по вул. Миколи Закревсь - фото 4
Продаж 2-кім.квартири ВІД ВЛАСНИКА, з сучастним ремонтом + меблі та техника, по вул. Миколи Закревсь - фото 5
Продаж 2-кім.квартири ВІД ВЛАСНИКА, з сучастним ремонтом + меблі та техника, по вул. Миколи Закревсь - фото 6
Продаж 2-кім.квартири ВІД ВЛАСНИКА, з сучастним ремонтом + меблі та техника, по вул. Миколи Закревсь - фото 7
Продаж 2-кім.квартири ВІД ВЛАСНИКА, з сучастним ремонтом + меблі та техника, по вул. Миколи Закревсь - фото 8
Продаж 2-кім.квартири ВІД ВЛАСНИКА, з сучастним ремонтом + меблі та техника, по вул. Миколи Закревсь - фото 9
Продаж 2-кім.квартири ВІД ВЛАСНИКА, з сучастним ремонтом + меблі та техника, по вул. Миколи Закревсь - фото 10
Продаж 2-кім.квартири ВІД ВЛАСНИКА, з сучастним ремонтом + меблі та техника, по вул. Миколи Закревсь - фото 11
Продаж 2-кім.квартири ВІД ВЛАСНИКА, з сучастним ремонтом + меблі та техника, по вул. Миколи Закревсь - фото 12
Продаж 2-кім.квартири ВІД ВЛАСНИКА, з сучастним ремонтом + меблі та техника, по вул. Миколи Закревсь - фото 13
Продаж 2-кім.квартири ВІД ВЛАСНИКА, з сучастним ремонтом + меблі та техника, по вул. Миколи Закревсь - фото 14
Продаж 2-кім.квартири ВІД ВЛАСНИКА, з сучастним ремонтом + меблі та техника, по вул. Миколи Закревсь - фото 15
Продаж 2-кім.квартири ВІД ВЛАСНИКА, з сучастним ремонтом + меблі та техника, по вул. Миколи Закревсь - фото 16

Продаж 2-кім.квартири ВІД ВЛАСНИКА, з сучастним ремонтом + меблі та техника, по вул. Миколи Закревсь

Киев, Деснянский

Пожаловаться
65 500 $
1 129 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4893263
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 58 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж 15 
  • Этажность 16 
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається БЕЗ КОМІССІЇ 2-кімнатна квартира в Деснянському районі Києва
вул. Миколи Закревського 41А .

Будинок 1986 року побудови — ТЕПЛИЙ , надійний, з керамзітобетону .
Загальна площа 54 м2/ житлова 32 м 2 / кухня 10 м2, 15 / 16 поверх , працює 2 лифта .

В квартирі зроблений КАПІТАЛЬНИЙ , сучасний ремонт 2025 року
з якісних матеріалів :

- зроблена заміна електричної проводки .
- штукатурка по маякам + німецькі шпалери .
-підлога стяжка та якісний ламінат ,
- Натяжна стеля + гармонійно підібрано освітлення .
- Кухня розширена , вбудовані сучасні меблі та майже уся побутова техніка входять у вартість квартири .

Ви одразу отримуєте повністю укомплектований простір для життя або готовий варіант під оренду.

Дуже зручна локація для цього району:

- Поруч з будинком є стадіон, ідеальне місце для ранкових пробіжок.
- Ціла купа Супермаркетів , ТРЦ Фестивальний, кафе, ресторани.
- Три школи, дитячі садки, поліклініка.
- Зручна транспортна розв'язка, поруч Деснянська податкова та FILM. UA
- Багато зелених зон і дворів. Поруч з будинком ВЕЛИКА ЗОНА паркінгу .

Вартість — 65 500 $