1  / 11
ПРОДАЖ 2-кім.квартира з комунікаціями КАЛИНОВА Слобода ОЗЕРО/ПАРК - фото 1
ПРОДАЖ 2-кім.квартира з комунікаціями КАЛИНОВА Слобода ОЗЕРО/ПАРК - фото 2
ПРОДАЖ 2-кім.квартира з комунікаціями КАЛИНОВА Слобода ОЗЕРО/ПАРК - фото 3
ПРОДАЖ 2-кім.квартира з комунікаціями КАЛИНОВА Слобода ОЗЕРО/ПАРК - фото 4
ПРОДАЖ 2-кім.квартира з комунікаціями КАЛИНОВА Слобода ОЗЕРО/ПАРК - фото 5
ПРОДАЖ 2-кім.квартира з комунікаціями КАЛИНОВА Слобода ОЗЕРО/ПАРК - фото 6
ПРОДАЖ 2-кім.квартира з комунікаціями КАЛИНОВА Слобода ОЗЕРО/ПАРК - фото 7
ПРОДАЖ 2-кім.квартира з комунікаціями КАЛИНОВА Слобода ОЗЕРО/ПАРК - фото 8
ПРОДАЖ 2-кім.квартира з комунікаціями КАЛИНОВА Слобода ОЗЕРО/ПАРК - фото 9
ПРОДАЖ 2-кім.квартира з комунікаціями КАЛИНОВА Слобода ОЗЕРО/ПАРК - фото 10
ПРОДАЖ 2-кім.квартира з комунікаціями КАЛИНОВА Слобода ОЗЕРО/ПАРК - фото 11

ПРОДАЖ 2-кім.квартира з комунікаціями КАЛИНОВА Слобода ОЗЕРО/ПАРК

Криховцы

Пожаловаться
36 000 $
400 $ за м²
5 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 31 января 2026, ID: 4709783
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 90 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
ПРОДАЖ 2-кім. кв-ри, у сучасному ЖК КАЛИНОВА Слобода 2

Загальна площа 90 кв.м.
Комунікації всі заведені / світло, газ, вода
Дах робили для себе, утеплення мінеральною ватою товщиною 25 см. Встановлені якісні вхідні двері.
Технічна інвентаризація проведена. Вільне планування.

КОМПЛЕКС закритого типу, ведеться відеонагляд, в'їзд на територію тільки для мешканців, є місця для паркування.
Чудова інфраструктура - на території ЖК озеро, дитячі майданчики, футбольне поле, АТБ. Міське ОЗЕРО / ПАРК за 10 хв пішки. Школи, садочки.
Обратная связь
Антоніна
офлайн