1  / 5
продаж 2-кім вул. Сорохтея 16 - фото 1
продаж 2-кім вул. Сорохтея 16 - фото 2
продаж 2-кім вул. Сорохтея 16 - фото 3
продаж 2-кім вул. Сорохтея 16 - фото 4
продаж 2-кім вул. Сорохтея 16 - фото 5

продаж 2-кім вул. Сорохтея 16

Ивано-Франковск

Пожаловаться
38 000 $
854 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 2 февраля 2026, ID: 4712485
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 44.5 м2
  • Площадь кухни 5.6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
2-кімнатна квартира під ремонт у зручному районі Івано-Франківська

Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Сорохтея, 16.

Квартира розташована у цегляному будинку на 5-му поверсі з 5, світла та тепла, з хорошим потенціалом для оновлення під власний смак або інвестиційний проєкт.

Планування та характеристики:
• Загальна площа — 44,5 м²
• Житлова — 30,5 м²
• Кухня — 5,6 м²
• Кімнати суміжні
• Санвузол роздільний
• Квартира під ремонт

Комунікації:
• Газова колонка — завжди гаряча вода
• Індивідуальне опалення — електричні батареї

Зручне розташування, розвинена інфраструктура та міцний цегляний будинок роблять цю пропозицію вигідною.

Розглядаємо Євідновлення.

Телефонуйте для детальної інформації та перегляду.
Обратная связь
Ілона
офлайн
Похожие объявления
2х комн. квартира в Лузановке Одесса 5
  • Двухкомнатная
  • 38 м2
  • 3 / 5 эт.
16 000 $
В продаже 2х комнатная квартира в непосредственной близости от Моря, на среднем этаже 5ти этажного крепкого дома. Отличное состояние. Возможна продажа с мебелью и бытовой техникой. Квартира дворовая. Удачное расположение дома, позволяет за считанные минуты дойти до ухоженного берега Моря. Рядом расположены: Школа, Детский Садик, Торговые Центры. 16 000у.е. Возможен торг!
Одесса, Лузановка
Продам 1 комн. самостоятельную квартиру на ул. Ак.Заболотного Одесса 4
  • Однокомнатная
  • 25 м2
  • 3 / 9 эт.
15 500 $
Предлагается к продаже 1 комн. самостоятельная квартира на ул. Ак.Заболотного. Расположена на «золотом» 3м этаже, теплого, кирпичного, газового 9ти этажного дома. С французским балконом. Оборудована мебелью и бытовой техникой. Сан.Узел Т/Душ, бойлер, облицован. Отличное месторасположение. Тихий уютный двор. В шаговой доступности: Торговые Центры, Рынки, Школы, Детские площадки, Зоны Отдыха. Областная Больница и Поликлиника + Детская Областная. Хорошая транспортная развязка во все районы города. Цена 15 500у.е.
Одесса, Пересыпский
Продаж 1к квартири, Княжий Затон 9, метро Позняки, Дарницький район Киев 15
  • Однокомнатная
  • 50 м2
  • 19 / 25 эт.
79 900 $
Продаж 1-кімнатної квартири за адресою вулиця Княжий Затон, 9, метро Позняки, Дарницький район. Характеристики квартири: - площа: загальна 50 м2, житлова 23 м2, кухня 11,5 м2 - поверх 19/25 - планування: окрема кімната, кухня з виходом на балкон, просторий хол та гардеробна - ремонт, з меблями та технікою - резервне живлення (генератор), в разі відсутності світла працює ліфт, є водопостачання та опалення - працює консьєрж-сервіс, встановлено системи відеоспостереження Будинок: - введений в експлуатацію в 2010 році - клас комфорт - монолітно-каркасна технологія будівництва, стіни цегла - висота стелі 2,7 м - опалення централізоване - велика зелена прибудинкова територія з спортивними, дитячими майданчиками та стадіоном - підземний паркінг Інфраструктура: - до станцій метро «Осокорки» та «Позняки» всього 8–12 хвилин пішки - навпроти будинку розташований великий NOVUS. У пішій доступності також знаходяться «Сільпо», «АТБ» та «Велика Кишеня». - поруч з будинком кілька дитячих садків та ліцеїв, медичні установи, фітнес-центри, салони краси, затишні кав'ярні та ресторани Це інвестиція у якість життя, де вам не потрібно витрачати час на дорогу. Усе, від свіжої кави зранку до найкращих шопінг-молів міста, знаходиться на відстані кількох кроків від вашого під'їзду. Телефонуйте для запису на перегляд. Цена 79900 у.о. 0937470721 Наталья
Киев, Дарницкий
офлайн
Ілона
На сайте с 16 апреля 2020