Без комиссии
1  / 20
Продаж 2 кім. квартири з інд. опаленням, вул. Укр. Дивізії. Власник - фото 1
Продаж 2 кім. квартири з інд. опаленням, вул. Укр. Дивізії. Власник - фото 2
Продаж 2 кім. квартири з інд. опаленням, вул. Укр. Дивізії. Власник - фото 3
Продаж 2 кім. квартири з інд. опаленням, вул. Укр. Дивізії. Власник - фото 4
Продаж 2 кім. квартири з інд. опаленням, вул. Укр. Дивізії. Власник - фото 5
Продаж 2 кім. квартири з інд. опаленням, вул. Укр. Дивізії. Власник - фото 6
Продаж 2 кім. квартири з інд. опаленням, вул. Укр. Дивізії. Власник - фото 7
Продаж 2 кім. квартири з інд. опаленням, вул. Укр. Дивізії. Власник - фото 8
Продаж 2 кім. квартири з інд. опаленням, вул. Укр. Дивізії. Власник - фото 9
Продаж 2 кім. квартири з інд. опаленням, вул. Укр. Дивізії. Власник - фото 10
Продаж 2 кім. квартири з інд. опаленням, вул. Укр. Дивізії. Власник - фото 11
Продаж 2 кім. квартири з інд. опаленням, вул. Укр. Дивізії. Власник - фото 12
Продаж 2 кім. квартири з інд. опаленням, вул. Укр. Дивізії. Власник - фото 13
Продаж 2 кім. квартири з інд. опаленням, вул. Укр. Дивізії. Власник - фото 14
Продаж 2 кім. квартири з інд. опаленням, вул. Укр. Дивізії. Власник - фото 15
Продаж 2 кім. квартири з інд. опаленням, вул. Укр. Дивізії. Власник - фото 16
Продаж 2 кім. квартири з інд. опаленням, вул. Укр. Дивізії. Власник - фото 17
Продаж 2 кім. квартири з інд. опаленням, вул. Укр. Дивізії. Власник - фото 18
Продаж 2 кім. квартири з інд. опаленням, вул. Укр. Дивізії. Власник - фото 19
Продаж 2 кім. квартири з інд. опаленням, вул. Укр. Дивізії. Власник - фото 20

Продаж 2 кім. квартири з інд. опаленням, вул. Укр. Дивізії. Власник

Угорники

Пожаловаться
57 000 $
934 $ за м²
6 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 30 октября 2025, ID: 4441681
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 61 м2
  • Площадь кухни 9.1 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Парковочное место 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаю чудову квартиру від Власника.
Будинок розташований на вул. Української Дивізії. Поблизу парку Молодіжний, що в пішій доступності до місця, де зосереджені найкращі заклади торгівлі і сервісу, а також ринок, школи, садочки, поліклініки, зупинки транспорту.
Панорамний вид з вікон на приватний сектор.
Квартира доглянута, все працює, готова до заселення !
- Індивідуальне газове опалення, Новий Котел на Гарантії,
- Чистий під'їзд, хороші сусіди.
Хороша пропозиція, квартира відразу готова до проживання. Чиста і охайна, все справне.
Домовленість про перегляд за телефоном !
Обратная связь
Ярослав
офлайн